Herec Čenský hledá práci, aby mohl na jaře zaplatit hypotéku: s ukončením Ordinace ztratí stabilní příjem

Herec Jan Čenský sedm let měl stabilní příjem z natáčení v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Nedávno ale diváci byli šokování, že seriál v příštím roce skončí. Nepříjemná zpráva zasáhla i herce.

Zdroj: youtube.com

Seriálový David Suchý poslední honorář dostane v březnu a pak si bude muset hledat další uplatnění. „Kromě moderování v rádiu mi nic nezbylo a to mi hypotéku nezaplatí,“ řekl pro server eXtra.cz.

Poslední natáčení dle televize Nova proběhne už v únoru a herci proto nemají moc času na hledání další práce.

Zdroj: youtube.com

Kdyby v Česku a ve světě neřádil covid-19, nebyl by s tím problém. Jenomže ve dnešní době uplatnit se je čím dál tím složitější.

Čenský prozradil, že se o ukončení Ordinace dozvěděl z časopisu a následně to našel i v e-mailu. Touto zprávou byl šokován a říká, že mu natáčení bude velmi chybět.

Zdroj: youtube.com

Budu na to rád vzpomínat, ale budu se snažit být optimistický,“ dodává herec s tím, že nyní musí přemýšlet, jak postupovat dál.

Kvůli koronaviru přišel o divadlo, moderování a televizi, takže mu zbývá pouze rádio. Jan Čenský říká, že musí platit hypotéku, takže přemýšlí, co bude dělat dál.

Zdroj: youtube.com

„Online divadlo nebo semináře na dálku, to není nic pro mě,“ přiznává umělec a dodává, že potřebuje vidět diváky.

Dříve se v médiích uváděly informace, že za jeden natáčecí den Čenský mohl vydělávat až 12 tisíc korun. Takže za měsíc si mohl na Nově přijít dokonce na 180 tisíc korun před zdaněním.

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ PROMLUVILA O PLÁNECH PO NÁVRATU DO ČESKA: DOUFÁ, ŽE JIŽ NEBUDE ŘEŠIT ŽÁDNÉ PROBLÉMY

PŘIPOMÍNÁME: MIROSLAV KALOUSEK PORADIL PETRU FIALOVI, ABY MLČEL: OBA JSOU OPOZIČNÍCI, ALE JEJICH NÁZORY SE NĚKDY LIŠÍ

Share