Dívka byla propuštěna a musela se přestěhovat do garáže. Předělala ho na stylový dům

Karanténní opatření po celém světě způsobily krizi. Mnoho lidí přišlo o práci a také vlezli do dluhů.

Takže ta dívka jménem Michelle byla propuštěna. Ve své práci zastávala poměrně vysokou pozici, takže si mohla dovolit bydlet ve velkém luxusním domě. Ale po propuštění bylo třeba něco řešit, protože dům vyžadoval velké výdaje. Michelle ho nechtěla prodat, tak se rozhodla, že ho pronajat. Tentokrát se rozhodla pronajmout si malý byt.

Zdroj: jemchyjinka.ru

Jeden známý však řekl, že prodává svou garáž, která se nachází v blízkosti soukromých domů. Pro dívku se stala zajímavou možností, jak se pokusit žít v garáži.

Zdroj: jemchyjinka.ru

Michelle se rozhodla vše předělat v garáži, aby mohla normálně žít. V první řadě bylo nutné vše naplánovat. Poté si dívka uvědomila, že je třeba trochu rozšířit své nové bydlení, takže byl vytvořen základ a malá přístavba. Poté byla připravena septik a kanalizace do této přístavby.

Zdroj: jemchyjinka.ru

Pro nové bydlení byl veškerý nábytek vybrán dostatečně kompaktními rozměry. Kuchyň je jednoduchá, má umyvadlo, myčku a pracovní plochu pro přípravu jídla.

Zdroj: jemchyjinka.ru

Na podlahu položili levný, ale stylový laminát.

Zdroj: jemchyjinka.ru

Místo na spaní bylo umístěno téměř na druhé úrovni garáže, což bylo zajímavé řešení pro úsporu místa. k tomu byla vyrobena konstrukce z dřeva, na které byla položena matrace.

V přízemí umístili pohovku, která může sloužit i jako místo na spaní. Michelle měla krb ve starém domě velmi ráda, a tak se ho rozhodla udělat i v garáži. Ukázalo se to velmi stylové a poskytlo útulnost.

Zdroj: jemchyjinka.ru

Vzhledem k tomu, že profese Michelle je blízká interiérovému designu, přestavba garáže na stylové a útulné bydlení pro ni nebyla problémem. Musela jen utratit za přístavbu a přestavbu, ale nakonec nemusí platit nájemní bydlení. Dívka říká, že toto bydlení je ještě pohodlnější než její starý velký dům.

Share