„To je váš úspěch“: Meghan Markle odtajnila nejlepší ženský doplněk

Devětatřicetiletá Meghan Markle odhalila tajemství úspěšné kariéry. Vévodkyně ze Sussexu, která žije v Los Angeles, k tomu jmenovala hlavní doplněk pro ženy.

 

Zdroj: Parismatch.com

 

Bývalá herečka diskutovala na téma charity prostřednictvím video odkazu. Hvězda Vyšší moci vypadala stroze a elegantně. Stáhla si vlasy do nízkého ohonu a udělala si přirozený make-up. Meghan si zvýraznila obočí tužkou a řasy opatrně obarvila řasenkou. Markle dokončila lehký make-up bobulovitým balzámem na rty.

 

Zdroj: Cosmo.ru

Manželka prince Harryho byla oblečena ve formálním bílém obleku. Pod jednořadovým sakem měla obnažený top. Vévodkyně seděla v obývacím pokoji u krbu zdobeného opracovanými kameny. Krbová římsa byla ozdobena plakátem ve velkém černém rámečku a poblíž byl fíkus. Pár koupil toto sídlo, aby v něm žil po posledním přestěhování z Velké Británie do Spojených států.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Meghan mluvila s dobrovolníky z její charity. Tématem rozhovoru byla pomoc nezaměstnaným ženám. Dobrovolníci jim pomáhají připravit se na pohovor. Podle nich ne všechny tyto ženy mají potřebné znalosti a důvěru ve své schopnosti. Markle připustila, že zatímco vzhled je pro rozhovor se zaměstnavatelem nesmírně důležitý, pocit střev hraje velkou roli.

 

Zdroj: Observer.com

 

„Vzhled je důležitý, ale to, co se u vás uvnitř odehrává, je nakonec ten nejlepší doplněk.“ Důvěra je to, co je uvnitř, je to věc, s níž opustíte místnost a jdete na pohovor. To je váš úspěch!“ – cituje slova Meghan  Daily Mail.

Během konference vévodkyně dala příležitost nahlédnout do své jídelny. Markle ukázal část místnosti, včetně působivého kamenného krbu.

 

 

Meghan Markle a princ Harry vyplatili britským daňovým poplatníkům. Manželé vrátili do pokladny 2,4 milionu liber. Vévodkyni říkali pokrytec. Bývalá herečka se po společném rozhovoru urazila na Kate Middleton.

 

Share