Dívka, která je podobná Barbie, vyrostla a změnila se. Její vzhled po 10 letech

Aira se narodila ve Spojených státech a měla úžasný vzhled podobný panenkám. Její modelingová kariéra začala ve dvou letech. Fotografie malé modelky bylo možné vidět všude.

Poté si rodiče dívky uvědomili, že jejich dcera má velmi atraktivní a neobvyklý vzhled, připomínající panenku. Začali posílat její fotografie všem modelingovým agenturám a brzy byli pozváni k fotografování.

Zdroj: tintelekt.com

Zdroj: tintelekt.com

Fotograf okamžitě rozhodl, že focení bude probíhat ve stylu Barbie. Po zveřejnění fotografií na webu se mladá kráska probudila slavná po celém světě.

Nikdo nemohl ani tušit, že fotky malé začínající modelky přilákají tolik pozornosti. Publikum bylo fascinováno jejím vzhledem a někteří nemohli uvěřit, že ta dívka byla skutečná!

Zdroj: tintelekt.com

Zdroj: tintelekt.com

Když je viděli na ulici, mnoho lidí požádalo její rodiče, aby se vyfotografovali s Airou. Dítě bylo velmi populární a její rodiče z toho měli velkou radost. Byla z toho dívka šťastná? Místo mateřské školy a komunikaci s vrstevníky měla focení. Chtěli byste, aby vaše děti měly takové dětství?

Zdroj: tintelekt.com

Zdroj: tintelekt.com

Mám velmi špatný přístup k rodičům, kteří se snaží vydělat peníze na svých dětech. A často to prospívá pouze jim, ne dětem. Například Aira se každý den líčila a používala spoustu make-upu. A matka té dívky dokonce brala ji ke své kosmetičce, aby její pokožce dodala porcelánový vzhled jako u panenky. Je to normální?

Aira několik let pracovala jako modelka a poté se její vzhled začal měnit a dívka se čím dál méně podobala panence a její popularita začala klesat. Jak to ovlivnilo její psychologický stav? Koneckonců, bylo jí už tehdy 10 let a v tomto věku děti všechno dobře chápou.

Zdroj: tintelekt.com

Dnes je dívce 11 let a už nevypadá jako panenka. Je stále atraktivní, stejně jako mnoho jiných dívek.

Aira již není požadována pro focení, takže nyní žije normální život, jako by neexistovala kariéra modelky a její popularita. Na své stránce v sociální síti nemá Aira žádnou fotografii těchto focení v podobě Barbie.

Zdroj: tintelekt.com

S největší pravděpodobností se dívka rozhodla zapomenout na minulost modelky a začít život od nuly.

PSALI JSME: TOTO BYLA NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKA SVĚTA: JAK VYPADÁ PO 10 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: SMUTNÝ PŘÍBĚH ALANY THOMPSONOVÉ: JAK VYPADÁ NYNÍ HOLČIČKA, KTERÁ V DĚTSTVÍ VYHRÁVALA MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE KRÁSY

Share