Dívka naletěla podvodníkovi ze sociálních sítí: Letěla na rande přes půl světa, jen aby pochopila, proč jí zavolal

Nyní dívka varuje každého, kdo se chystá letět, aby se setkal s cizincem

 

Zdroj: Freepik.com

 

Zamilovaná dívka letěla přes půlku světa kvůli cizinci ze seznamky a rozhodla se, že on je láska jejího života, a jen v letadle si uvědomila, jakou velikou chybu udělala. Doufala v perfektní rande, ale dočkala se žertu, který zašel příliš daleko.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Jasmine Triggs, obyvatelka amerického města Fort Wayne v Indianě, si myslela, že našla svou lásku, když potkala milého chlapa na seznamce. 23letá dívka se často setkávala s muži v seznamovacích aplikacích, ale tento mladý muž jí připadal jedinečný.

 

Zdroj: Ukr.media

 

„Od prvních zpráv jsme si uvědomili, že máme hodně společného, bylo pro nás velmi snadné spolu mluvit,“ vzpomíná Jasmine Triggs.

Asi týden pár mluvil a trávil veškerý svůj volný čas rozhovorem.

 

„Řekl mi, jak šel jeho den, popřál mi dobré ráno, zajímal se o mé záležitosti a náladu,“ řekla Jasmine.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Dívka se rozhodla, že ho miluje, takže když jí muž pozval, aby odletěla za ním do Texasu, neváhala ani sekundu. Nový známý řekl, že se schůzky nemůže dočkat, a tak si Jasmine koupila letenku za 400 $ a pospíchala na letiště v naději, že bude mít perfektní rande.

Jakmile dívka nastoupila do letadla, muž jejích snů najednou přestal reagovat na její zprávy, ačkoli jí dříve psal jako první

„Dobré ráno. Nemám dnes velmi dobrou náladu. – Ahoj. Co se stalo? Chceš mě ještě vidět? Nemyslím si, že mi zbývá mnoho času na zrušení celé cesty. Napiš mi prosím, až budete moci.“

 

Zdroj: Youtube.com

 

Jasmine později napsala novému známému, že odletěla do Texasu, ale nikdy od něj nedostala odpověď

Když byla na letišti v neznámém městě, Jasmine si vzpomněla, že měla v Texasu kamarádku, a tak jí zavolala a zastavila se u ní. Když se Jasmine pokusila znovu kontaktovat toho chlapa, uvědomila si, že číslo bylo zrušeno.

„Panikařila jsem, ale uvědomila jsem si, že jsem jen obětí trollování. Pravděpodobně to považoval za legraci. Buď by mohl mít manželku nebo přítelkyni. V každém případě mě nechat na letišti – a to bylo hodně kruté,“ – připustila Jasmína. .

 

Zdroj: Freepik.com

 

Nyní dívka varuje každého, kdo se chystá letět, aby se setkal s cizincem v jiném městě

„Nechte ho koupit vám letenku, bude to vaše nejlepší pojištění. Kdyby nebylo mé přítelkyně, nevím, co bych v této situaci udělala,“ řekla dívka.

 

Share