Dívka nemohla projít kolem smutného nemocného psa: Ale kolik štěstí teď mají

Jednou mladá dívka, která se jmenovala Kiara Alamo, seděla v kavárně v jednom z měst v Portoriku. Pila kávu a přemýšlela o svém. Najednou si dívka všimla, že v rohu vedle kavárny, před samotným východem, sedí velmi štíhlý a neuvěřitelně smutný bílý pes. Podle všeho se bál lidí a zároveň od nich hledal pomoc a podporu. Bylo také vidět, že zvíře něco bolí. Dobré srdce Kiary nevydrželo a dívka se rozhodla pomoci zvířeti.

Zdroj: mimimetr.me

Pes dostal jméno Uto. Měl problémy s tlapkami: Uto kulhal a kňučel. Alamo ho odvezla domů, ale druhý den se mu nezlepšilo, tak dívka zvíře odvezla k veterináři. Tam byl pes vyšetřen. Bylo nutné dělat operaci, aby pes mohl sám chodit bez bolesti v tlapkách.

Zdroj: mimimetr.me

I když operace stála dost peníz, Kiara s tím souhlasila, protože se už stihla připoutat k Uto.

Zdroj: mimimetr.me

Nejprve přemýšlela o tom, že pro něj najde nové majitele, ale později se rozhodla nechat ji – tak se jí líbil pes. Je třeba poznamenat, že v domě u Alamo v té době již žili 3 psi. Teď je tam pravé Psí království!

Zdroj: mimimetr.me

O rok později můžeme konstatovat, že Uto je v pořádku. Přestože žije v milující rodině, ale psychické trauma stále zůstává: pes je poněkud zbabělý, znervózňuje ho hlasité zvuky a cizinci. Ve svém kruhu je však Uto velmi šťastný a se sousedy hraje nepřetržitě.

Zdroj: mimimetr.me

Kiara je velmi ráda, že jednou přišla na myšlenku pomoci Uto. Miluje svého čtvrtého psa a je upřímně šťastná, že ho má. To je tak roztomilé!

Share