Dívka od narození vypadá, jako by byla rozdělena na Jin a Jang

Uživatelka na diskusním fóru Reddit ohromila lidi svým vzhledem, protože její hlava vypadá, jako by patřila dvěma různým lidem. Na pravé straně jsou její vlasy, obočí a řasy tmavé, ale na levé straně již začínají zázraky. Na webu se rozhodli: před nimi je živá chiméra, která snědla své dvojče v děloze.

Zdroj: youtube.com

 

Na světě často existují lidé, kteří překvapí svým vzhledem: ať už jde o modelku s neobvykle velkými boky, matku, která vypadá jako studentka, nebo muže s rukama jako karikatura, ale příroda nikdy nepřestává udivovat svými schopnostmi.

 

Uživatelka Reddit s přezdívkou Sunflowely v mírně zajímavé sekci ukázala selfie, která ukazuje, že se liší od ostatních lidí

 

Zdroj: medialeaks.ru

 

„Moje vlasy jsou napůl blond a napůl hnědé. Stejně je to i s obočím,“ vysvětlila dívka.

Pokud se podíváte pozorně na fotografii, můžete vidět, že pravá polovina hlavy Sunflowely je tmavší a levá polovina světlejší, kde je obočí téměř neviditelné.

Dívka se nestala obětí neúspěšného barvení – s největší pravděpodobností v jejím případě mluvíme o genetickém rysu známém jako „chimerismus“, kdy tělo sestává z geneticky odlišných buněk.

 

Známkou chimerismu se nejčastěji stává heterochromie – různé barvy duhovky očí, i když v Sunflowely se jen mírně liší ve stínu.

 

Zdroj: reddit.com

 

Dívka s různými barvami řas, obočí a vlasů má ale jiné vysvětlení. Věří, že její unikátnost jí poskytuje jedinečnou vlastnost. Jedná se také o genetický jev, kdy v důsledku porušení v procesu separace chromozomů mohou takové rozdíly vznikat.

 

Zdroj: pinterest.com

 

Bez ohledu na vysvětlení jedinečného vzhledu Sunflowely ho lidé milují

A samozřejmě se to neobyyšlo bez vtipů, protože neobvyklý vzhled dívky způsobil v lidech mnoho asociací:

 

„To je velmi krásné. Je ale škoda, že si nemůžeš pěstovat knír. Bylo by to super 😊

„Slunečnicový dinosaurus

„Originální – Polovina z vás vypadá jako moje bývalá.

„Narodila jsi se jako punk.

 

Share