Dívka poslala tuto fotografii svému příteli, ten se dozvěděl o zradě díky jednomu detailu

Nepozorná dívka si nevšimla, jak poslala svému příteli fotografii odhalující její zradu.

Zdroj: kenguru.plus

Ellen chodila spolu s Toddem šest měsíců a nedávno se pár rozhodl spolu žít. Dívka v mladém muži byla jistá. Ale byla tu jedna nevýhoda, díky níž bylo společné bydlení někdy nesnesitelné: žárlivost.

Todd nenechal Ellen jít na procházku se svými kamarádkami, a jak se ukázalo, ne nadarmo. Ten den dívka stejně šla na party ke své kamarádce a Todd pracoval na noční směně. Žárlivý chlapec požádal dívku, aby mu poslala svou fotografii. Tato fotka zničila jejich vztah.

Zdroj: kenguru.plus

Ellen si v pozadí nevšimla svého přítele. Neúspěšné selfie přiletělo k jeho příjemci. Ale Todd byl zdrženlivý. Nezačal okamžitě skandál, ale nejprve se rozhodl provést malé vyšetřování.

Podle fotografie našel toho chlapa v přátelích Ellen s tím, že se v poslední době často lajkují fotky. Todd také zjistil, že tento muž pracuje s Ellen ve stejné společnosti. Podle žárlivce bylo důkazů o zradě více než dost.

Když se Ellen vrátila od své kamarádky, čekalo ji nepříjemné překvapení: všechny její věci byly rozptýleny pod balkonem a v hadru visícím na stromě dívka poznala její oblíbené šaty. Když šla nahoru do bytu, Ellen čekala vysvětlení, ale Todd jen ukázal jí fotku na telefonu.

Dívka si uvědomila, že nemá smysl dále lhát. Přiznala, že s tímto chlapem má vztah už týden. Aby zabránit dalšímu rozhovoru se zrádkyni, Todd ji jednoduše vytlačil ze dveří a dívka si musela sbalit věci na ulici a vrátit se k rodičům.

Share