Dívka překonala nemoc: Nyní je známá jako jedná z nejlepších vizážistek

Jazmina Daniel je 25letá vizážistka z australského Sydneуe. Dívka se začala zajímat o make-up ve všech jeho projevech v roce 2006 a dnes jednou z nejlepších vizážistek!

Zdroj: dailystory.me

Jazmina je skutečná umělkyně, ale místo plátna používá vlastní rty. Dívčí kresby jsou jedinečné, originální a poměrně složité obrazy.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Tento talent pomohl nasbírat více než milion sledujících na Instagramu!

Zdroj: dailystory.me

Dívka čerpá inspiraci pro své výtvory z kina a populárního umění. Hlavním rysem, který jej odlišuje od ostatních, je její obrovská pozornost věnovaná detailům.

Zdroj: dailystory.me

Zájem Jazminy o umění má ve skutečnosti smutné pozadí.

Zdroj: dailystory.me

V roce 2006 jí byl diagnostikován nádor na mozku.

Zdroj: dailystory.me

„Strávila jsem většinu času mezi čtyřmi zdmi a věnovala se umění, protože to mi neslo radost. Skončila jsem s líčením, absolvovala několik kurzů, abych toto umění zvládla, a poté jsem začal pracovat jako vizážistka,“ říká Jazmina.

Zdroj: dailystory.me

Mezitím musela Jazmina podstoupit operaci k odstranění nádoru: „Stalo se to, když jsem začala ovládat rty jako malířské plátno. Umění malování na rty mi přináší radost. Je to pro mě velmi příjemný a uklidňující zážitek. “

Zdroj: dailystory.me

Vzhledem k tomu, že kresby Jazminy jsou co Dale, tím složitější, práce na každé začala trvat nejméně několik hodin.

Zdroj: dailystory.me

Jazmina může svou práci několikrát předělat, dokud podle jejího názoru nedosáhne ideálního výsledku. Ale tyto síly stojí za to.

Zdroj: dailystory.me

„Někdy nespokojenost s výsledkem. Pak mám pocit, že můj nápad bude zbytečný, ale zkusím to znovu a znovu, dokud neuvidím, že je to ideálně. Zdá se mi, že každý umělec má tento pocit. Zkouší to znovu a znovu, dokud nedosáhnou dokonalého výsledku,“ podotkla umělkyně.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA NECHTĚLA VYPADAT JAKO BABIČKA A OBRÁTILA SE NA STYLISTU: NOVÝ ÚČES RADIKÁLNĚ ZMĚNIL JEJÍ VZHLED A OMLADIL O NĚKOLIK LET

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: ŽENA S VELMI TENKÝMI VLASY SE OBRÁTILA NA STYLISTU A DALA MU VOLNÉ RUCE: KDYŽ ODCHÁZELA, SAMA NEMOHLA UVĚŘIT, ŽE V ZRCADLE JE TO PRÁVĚ ONA

Share