Matka odmítla novorozeného syna, jakmile viděla, koho porodila

Je to příběh o jedné ženě, která porodila dítě a okamžitě ho opustila, protože byl černý.

S největší pravděpodobností novopečená matka podvedla svého manžela a dítě se stalo důkazem. Žena proto krátce po porodu napsala oficiální odmítnutí od tiděte. A manžel oznámil, že dítě zemřelo během porodu.

Zdroj: pandda.online

Chlapec, kterého matka odmítla, zůstal zcela sám. Personál nemocnice připravil všechny potřebné dokumenty, aby dítě předal do dětského domova. Jedna ze sester ale upozornila na ne zcela zdravý stav dítěte.

Ukázalo se, že novorozenec začal hladovět kyslíkem. Dítě skončilo na jednotce intenzivní péče, kde o jeho život bojovali lékaři. Po chvíli se chlapec uzdravil a připravoval se na stěhování do dětského domova.

Zdroj: pandda.online

Ale sestra, která si jako první všimla, že chlapec není v pořádku, už nemohla zapomenout na ty malé ručičky a okouzlující oči…

Žena vyprávěla o tom, co se stalo svému manželovi a jak moc se jí ten chlapec dostal do duše. Začala přemlouvat k adopci dítěte. Zejména proto, že s manželem nemohli počít své vlastní dítě. Muž se ale proti černému dítěti ostře ohradil.

Zdroj: pandda.online

Nějakým zázrakem se ženě podařilo přemluvit muže a dítě, které se jmenovalo Mark, našlo maminku a tatínka. Tím ale příběh nekončí. Do rodiny přišlo nové štěstí.

Doslova o rok později žena otěhotněla! Nyní v této nádherné a přátelské rodině jsou dvě krásné děti!!!

Zdroj: pandda.online

PSALI JSME: KRÁSNÉ DĚTÍ RŮZNÝCH NÁRODNOSTÍ: ONY SI ZÍSKAJÍ VAŠE SRDCE

PŘIPOMÍNÁME: V ROCE 1997 PORODILA ŽENA SEDM DĚTÍ: JAK VYPADAJÍ SEDMERČATA PO TŘIADVACETI LETECH

Share