Dívka přemluvila svého přítele, aby ostříhal dlouhé vlasy: Jak překvapil mladý muž svou partnerku

Účes může radikálně změnit vzhled. A to nejen u žen, ale také u mužů.

Zdroj: lemurov.net

V své polovičce, samozřejmě, máme rádi všechno. Ale pořád chceme něco maličko změnit. Dívka jménem Claribel si to také myslela a chtěla změnit příliš dlouhé vlasy přítele Brandona. Navíc měl muž rezavé vousa.

Zdroj: lemurov.net

Dokonce i Brandon sám pochopil, že spolu vypadali docela komicky. Ve dvojici vypadali jako středověký Viking a okouzlující dáma. Bylo nutné něco změnit. Claribel přemluvila svého přítele, aby přišel na americkou show Rachel Rae, aby stylisté zapracovali na Brandonově image. Když „obnovený“ chlap vyšel z šatny, diváci a Claribel nemohli uvěřit svým očím. Vypadalo to, že se před nimi objevil úplně jiný člověk.

Zdroj: lemurov.net

Dívka se dokonce začala brečet kvůli úžasu. Takhle vypadá její Brandon, bez vousů a s krátkým učesem. Bylo vidět, že on sám také byl rád ze své proměny. Ale to nebyla všechna překvapení od Brandona. Chlap před diváci požádal svou partnerku o ruku. Publikum ve studiu tleskalo v okamžiku, kdy mladý muž na dívku nasadil snubní prsten s diamantem.

Zdroj: lemurov.net

Claribelle se tak rozrušila, že zapomněla odpovědět na dotaz svého přítele. Moderátorka jí dokonce připomněla. „Samozřejmě ano!“ odpověděla Claribelle s úsměvem. Očividně ještě nevěřila v realitu všeho, co se jí děje.

Zdroj: lemurov.net

Tak se stalo, že dívka se tehdy rozhodla změnit vzhled svého přítele a konec konců změnila svůj status.

Share