Dívka se dozvěděla, že je těhotná, jen když cítila, že porod již začal: jak je to možné

Je možné do devíti měsíců nevědět, že jste těhotná, a pak jít ráno do vany a porodit dítě?

Zdroj: ukr.media

Ukázalo se, že ano. Alespoň se tak stalo obyvatelce Anglie Charlotte Dubardové.

Dívka netušila, co nosí pod srdcem dítě. Nebyly žádné známky těhotenství. Menstruace byly pravidelně a břicho se nezvětšovalo. Je pravda, že Angličanka nabrala pět kilogramů. Ale to Charlotte přisuzovala lásce k fastfoodu

Zdroj: ukr.media

Jednoho dne začala mít bolesti v dolní části břicha. Ale ani jim Charlotta nedala žádný význam. Druhý den však břicho stále bolelo. A bolest se stala silnější.

Pak šla Charlotte do koupelny, aby se podívala, co se s ní děje. A tady jí praskla voda. Dívka se lekla, ale sama porodila a dokonce přestřihla pupeční šňůru.

Zdroj: ukr.media

Po porodu zavolala svému příteli Miguelu Ángelovi a požádala ho, aby okamžitě přišel domů. Když viděl dítě, myslel si, že ona ho našla. Jaké bylo jeho překvapení, když Charlotte vysvětlila, že je to jejich dítě. Miguel dlouho nemohl pochopit, jak je to možné. Nebylo břicho.

Zdroj: ukr.media

Poté, co si Ángel uvědomil, že je nyní otcem, odvezl dívku a dítě do nemocnice. Lékaři dítě vyšetřili. Ukázalo se, že je v pořádku, přestože dívka celé těhotenství kouřila a pila alkohol a také pracovala čtrnáct hodin denně.

Zdroj: ukr.media

Dítě se jmenuje Elias. A po porodu vážil téměř tři kilogramy.

Share