„Pane Bože. Je mi to moc líto a myslím na chudáka Jirku“: kdo vyjádřil smutek nad nečekanou událostí v životě Jiřího Krampola

Smutná zpráva, kterou nikdo nečekal: ve věku 59 let zemřela manželka Jiřího Krampola (82) Hanka Krampolová. Známé osobností nyní na její smrt zareagovalo a herci poslalo vzkazy plné kondolencí.

Zdroj: extra.cz

Herečka Jiřina Bohdalová (89) byla jedna z prvních, kdo vyjádřil svůj smutek nad nečekanou událostí. „Pane Bože… Je mi to moc líto a myslím na chudáka Jirku,“ uvedla Bohdalová, která se s ním sešla před kamerou v pohádce O princezně, která ráčkovala. „Vždyť Hanka neměla žádný věk. Upřímnou soustrast, to je strašný…“ dodala herečka, kterou smutná zpráva velmi šokovala.

Zdroj: super.cz

Hana Krampolová po drsných problémech nyní našla svůj klid. „Hanička to neměla lehké, bojovala se zdravotními problémy dlouho, loni jsem ji viděla v Bohnicích a nebyla na tom dobře. Je mi to líto,“ prozradila zpěvačka Šárka Rezková. Poslala dokonce i krátký vzkaz pro Jiřího Krampola: „Jirko, drž se!“

Zdroj: ahaonline.cz

Smutek nad nečekanou událostí vyjádřil i režisér Tomáš Magnusek (36). „Jirka před měsícem hrál, jak pochovává manželku, kterou hrála Jarka Obermaierová. To je neskutečný paradox,“ prozradil Magnusek, že smrt Krampolové měla už jakousi předzvěst. „Já jsem měl někdy pocit, že Jirka potřeboval podporu, o mrtvých jen dobře. Myslím si, že jí rozhodně bude líp,“ řekl Magnusek otevřeně.

Zdroj: super.cz

Co se týče příčiny smrti, není ještě zcela jasno. „Mám zmocnění od rodiny Krampolových akorát dát oficiální prohlášení, že zemřela včera v 18:30 doma v náruči Jirky Krampola. Zemřela na krvácení zadního traktu,“ uvedl manažer Krampola Miloš Schmiedberger. „Jirka je v naprostém pořádku. Jsem s ním. On je silná osobnost a myslím si, že to zvládne,“ prozradil manažer o vdovci.

Share