Dívka se fotografovala na nejobyčejnějším místě: Výsledek však je prostě úžasný

Na tomto místě se nikdo nikdy nefotil – prostředí není správné. Ale tato holka se rozhodly risknout t a výsledek předčil všechna očekávání.

Zdroj: goodhouse.ru

Pokud jde o portrétní nebo okouzlující focení, fotografové přemýšlejí o každé maličkosti – od místa focení až po náladu modelky.

Asistenti ladí světla a další vybavení a výsledné záběry retušují a zpracovávají ve speciálních programech.

Fotografka z Montany, Jenna Martin se však rozhodla riskovat a porušit všechny platné normy.

Společně s modelkou Rachel Caitlinovou si vybrala místo, na které by žádný fotograf nepřišel — železářství Lowe’s Home Improvement.

„Potřebovala jsem nějaký „ošklivý“ interiér, abych porušila všechny normy přijaté v mém případě a zjistil, co z toho bude. A železářství nám připadalo jako nejvhodnější místo,“ vypráví Jenna.

Vyzbrojeni kamerou a několika obrazy oblečení, dívky přišly na místo focení. Ani si nebyli jistí, zda si zde budou moci fotit.

Když se k nim přiblížili zaměstnanci obchodu — zajímala je přítomnost modelky ve večerních šatech v prodejně stavebních materiálů. Když zjistili, že se Jenna rozhodla uspořádat focení, usmáli se a dali svolení.

Zdroj: goodhouse.ru

Zdroj: goodhouse.ru

Pro focení si Jenna a Rachel vybraly oddělení s barvou a osvětlením, několik bočních uliček a oddělení zahradnického zboží.

Zdroj: goodhouse.ru

Zdroj: goodhouse.ru

Výsledky práce jsou opravdu působivé. A to i přesto, že Jenna nepoužívala žádné speciální vybavení a neretušovala snímky — jen trochu upravila kontrast a jas.

Zdroj: goodhouse.ru

Jenna je tak spokojená s prací, že nyní vyzývá i další fotografy, aby hledali krásu na zcela obyčejných a někdy i ošklivých místech.

Zdroj: goodhouse.ru

Share