“Rebelie proti nošení roušek mi nepřijdou vůbec na místě”: Anička Slováčková se vyjádřila o koronaviru

25letá zpěvačka Anička Slováčková před několika měsíci zvítězila vážnou nemoc, a ve dnešní době se už vyjádřila o jiné. Na sociálních sítích otevřené napsala o dnešní situaci s koronavirem v Česku.

Ve dnešní době v celém světě probíhá druhá vlna koronaviru. Česko je moc ohrožené, a velké množství států zakázali přístup obyvatelům Česka na své území.

Zdroj: ahaonline.cz

Denně počet se nakažených v ČR zvyšuje, a kvůli tomu vláda zavádí opatření proti koronaviru. Kvůli ním všechny umělci a podnikatele v ČR jsou ohrožení. Stejně jako i zpěvačka Anna Slováčková.

“Už mě to taky všechno štve a rozčiluje. Jsem bohužel jeden z lidi, kterým to zasahuje do práce a nevím co dál,” řekla zpěvačka.

Zdroj: idnes.cz

Ale zpěvačka není proti všem opatřením, která zavádí dnes vláda. Hlavně Anička, že ochrana dýchacích cest má velký smysl ve dnešní kritické době.

“Rebelie proti nošení roušek mi nepřijdou na místě. Je to absolutní minimum, které můžeme jeden pro druhého udělat,” uvedla zpěvačka, která je jistá, že v době pandemii každý musí ochránit nejenom své zdraví, ale i zdraví okolí.

Zdroj: marianne.cz

Share