Dívka se narodila v útulku pro zvířata a nyní dokonce spí s gepardy

Mnoho z nás se může hrdě klasifikovat jako vášnivý milovník zvířat. A to nemusí být nutně majitelé psů nebo chovatelé koček, existuje mnoho těch, kteří zbožňují exotická stvoření. Mezi nimi jsou i ti, kteří jsou připraveni žít vedle divokých dravých zvířat.

 

Zdroj: travelask.ru

 

Jihoafrická dívka jménem Kristen Kerr je jedním z těchto úžasných lidí. Od dětství zbožňuje různá zvířata a tráví s nimi veškerý svůj volný čas. V 21 letech přesně ví, co v tomto životě potřebuje. Obklopila se tygry, lvy, gepardy a je naprosto šťastná.

Lásku k dravcům vtiskl dívce její otec, který vychovává velké divoké kočky. Od raného věku byla Kristen zvířatům blízká. V deseti se dokonce rozhodla přejít na dálkové studium, aby věnovala více pozornosti svým chlupatým přátelům. Jakmile otec dívky náhodou zachránil gepardy ze zničené farmy.

 

Zdroj: youtube.com

 

Mezi nimi byla těhotná gepardice, která brzy porodila děti. Šťastná Kristen převzala výchovu mladší generace.

Práce v útulku je pro tuto neobvyklou dívku vždy štěstím. Mnohokrát se snažila uspořádat život na jiných místech, ale znovu a znovu se vrátila ke svým mazlíčkům. Léta zkušeností obklopených nebezpečnými predátory jí pomáhá porozumět jim beze slov.

 

 

Do útulku pečující rodiny spadají úplně jiná stvoření. Lidé jim přinášejí mongoózy, zebry, lvíčata a další exotické tvory v obtížné situaci. Ze všech chlupatých hostů dívka nejvíc miluje své žáky – gepardy. Komunikuje celé hodiny se skvrnitými predátory, obejme je a políbí a někdy dokonce zůstane v noci spát v jejich voliéře. Kerr tvrdí, že rozumí všemu, co jí chtějí říct. A věří, že ji zvířata oplácejí. Její dům se nachází hned vedle domu gepardů a jako první ji ráno přivítají.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zjistěte více o neuvěřitelné 21leté milovnici divokých koček ve videu. Jen málo mladých lidí se odváží přiblížit k nebezpečnému zvířeti a křehká blondýnka nejen sebevědomě obejme divoká zvířata, ale také celou noc klidně spí v náručí jejích mocných tlapek.

 

 

 

Share