Dívka se provdala za osobu se zdravotním postižením, která nemůže chodit: Na internetu je považována za pokrytce

Mladý pár ze Spojených států, zdravá Hannah Aylwardová a Shane Berk, který je připoután na invalidní vozík, se vzali v Minneapolisu 4. září a slavili je v těsné blízkosti pandemie. Nyní je dívka nucena odpovídat na komentáře na sociálních sítí, kde mnoho použivatelů říká, že se provdala jen pro peníze. Trolls považuje její manželství za podvod.

 

Zdroj: mioby.ru

 

Hannah nahrála svatební fotografie na sociální sítě. Na dívku okamžitě padla lavina drsných komentářů a obvinění z podvodu. Její manžel Shane má svalovou dystrofii. Byl na invalidním vozíku dva roky. Lidé často berou jeho mladou ženu za zdravotní sestru.

 

Zdroj: youtube.com

 

Pár byl spolu 4 roky. Jiní často nerozumí jejich „nerovnému“ vztahu. Mladí lidé provozují kanál na YouTube, kde hovoří o své lásce a společném životě. Hannah říká, že vždy budou lidé, kteří vám nerozumí, takže si nemusíte dělat starosti s názory jiných lidí. Naučila se nebrat si tvrdé poznámky k srdci.

 

Zdroj: ukr.media

 

Zamilovaný pár nadále sdílí své příběhy na sociálních sítích, aby lidem ukázali, že lidé se zdravotním postižením jsou důstojnými partnery ve vztazích. Drsné komentáře pouze povzbuzují páry, aby více mluvily o své lásce.

 

Zdroj: ukr.media

 

Kvůli pandemii se novomanželé vdávali v úzkém kruhu. Naplánovali velkou dovolenou, ale nechtěli dlouho čekat, až se konečně stanou manželi.

 

Zdroj: ukr.media

 

Hannah a Shane sdílely své svatební fotografie na Instagramu a YouTube. Navíc, pár uspořádal videohovor s příbuznými a přáteli, kteří se nemohli zúčastnit. Milenci chtějí příští rok oslavit svou velkou svatbu.

 

Share