Dívka se rozhodla „uříznout“ její dlouhé vlasy a radikálně změnit barvu (foto před a po transformaci)

Drobné změny u vlasů stojí za to, protože se pak cítíte trochu jinak.

A dostanete pochvaly od ostatních a dokonce se cítíte více sebevědomě. Posuďte další proměnu dívky v salonu Mounir. Zdá se, že dívka přišla do salonu s dobrým stavem vlasů. Původně se nemělo jednat o velkou změnu, ale zjevně to chtělo trochu změnit střih a obnovit barvu vlasů.

Zdroj: Instagram.com

Tato žena má poměrně dlouhé a rovné vlasy a někde od středu začínají odrastat lehké prameny, které zůstaly po velmi dávném barvení vlasů, nebo ombré.

Vlasy nevypadají příliš přirozeně, protože přechod z barevných pramenů na přírodní je velmi silný. Stylista a klientka se rozhodli ostříhat třetinu vlasů. Budou se pak zdát měkčí a lehčí.

Zdroj: Instagram.com

Následně se nedalo mluvit o žádném novém střihu, stylista ani neupravil konečky.

Zdroj: Instagram.com

Poté začal rozdělovat všechny vlasy na malé prameny, které si dal na folii, opatrně nanesl barvu a folii zakroutil.

Zdroj: Instagram.com

S několika prameny se stalo něco jiného: stylista položil některé prameny vlasů do folie a na ostatní prameny nanesl barvu.

Zdroj: Instagram.com

Po chvíli už byly všechny vlasy ve fólii a čekaly, až se úplně nabarví. Stylista odstranil veškerou fólii z vlasů a byly vidět světlé prameny vlasů.

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

No ani poté není transformace zcela u konce. Vzal několik barev, smíchal je dohromady a začal aplikovat na kořeny jejích vlasů.

Vše bylo to provedeno tak, aby kořeny nevyčnívaly z těchto lehkých pramenů silně, ale měly jednotný a krásný přechod.

Zdroj: Instagram.com

Poté se stylista rozhodl všechny tyto barvy omýt. Omyl je a současně na vlasy nanesl různé masky, které pomáhají udržovat barvu po dlouhou dobu.

A také obsahují zbarvovací pigmenty, které umožní dát běleným vlasům požadovaný odstín.

Zdroj: Instagram.com

Po tom všem stylista dokonale osušil vlasy a udělal také malý styling, aby vypadali ještě lépe. Také předvedl stylingovou možnost: obyčejné rovné vlasy s velkým objemem v kořenech.

To vše bylo zafixováno speciálními prostředky a transformace je dokončena. Styling vypadá velmi dobře. Dodává současně image trochu dívčí drzosti a také šarmu.

„Pokud jde o můj názor, vypadá to úžasně“

Velmi roztomilý a jemný styl, téměř každá dívka by byla velmi ráda za takovou transformaci. Kromě toho tato světle šedá barva je nadčasová.

Konečný výsledek 👉

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

Na těchto vlasech nebude obtížné udělat malý styling, protože délka vlasů je krátká a samotné vlasy jsou docela přizpůsobivé. Takže, když se zákaznice rozhodne pro malou změnu barvy, může zcela změnit svůj vzhled a dokonce jak mnozí věří i charakter osobnosti.

Share