Dívka ukázala fotku kocoura měsíc po záchraně: Nyní vypadá jako úplně jiné zvíře

Jedna z internetových uživatelek zveřejnila na své stránce na sociální síti dvě fotky kotě, které si z popelnice odvezla k sobě domů.

Snímky byly pořízeny s rozdílem pouhých třiceti dnů, přítele dívky na internetu, však měli dojem, že na nich jsou vyobrazeny naprosto odlišné kočky.

Na první fotografii zvíře, kterému dívka dala přezdívku Chester, vypadá extrémně vyčerpaný a nezdravý, a na druhé — dobře upravena a šťastné.

Zdroj: mimimetr.me

Hrdinka tohoto příběhu je zooložka. Zachraňuje životy toulavých koček a psů a hledá pro ně dobré majitele. Na jejím účtu je spoustu fotografií zvířat, kterým už pomohla.

Když dívka poprvé uviděla Chestera, byl velmi hubený a zdálo se, že jeho život je v ohrožení. Proto si ho vzala k sobě a začala ho léčit.

Tehdy kotě nevypadalo jako normální zvíře a dnes se díky snahám své zachránkyně proměnilo v krásného kocoura, který má dobré zdraví.

Zdroj: mimimetr.me

Přátele na internetu si všimli a ocenili magickou proměnu zvířete a chválili v komentářích dívku. Lidé událost označili za skutečný zázrak a radovali se z kocoura, který je nyní zcela zdravá a užívá si života.

Nejvíce uživatelů sítě zaujal Chesterův pronikavý pohled. Na prvním snímku jsou oči kotě plné strachu a zoufalství. Nyní se kočka stala klidnou a šťastnou.

 

 

 

Share