Rychlý test: Jak moc jste atraktivní jako žena

Každá žena je svým způsobem krásná a jedinečná, a každá má silné a slabé stránky.

Chcete vědět, čím jedinečným vám příroda nadělila, co vás činí atraktivní v očích opačného pohlaví?

Nemůžeme vás poskytnout žádné jednoznačné odpovědi — pouze orientační body. Stačí si vybrat obrázek, který se vám líbí nejvíce.

Zdroj: zerkalo.cc

1. Miss Spontánnost

Neomalená, vtipná jako dítě a zlobivá. Její oči se smějí a charakter tak bije malými jiskrami. Za ten lesk v očích se do ní každý zamilují!

2. Miss Hospodyně

Její hlavní rysy jsou péče a teplo. Vedle takových žen se cítíte jako doma. Muži to oceňují a samotné mladé dámy s potěšením obklopují svého vyvoleného atmosférou pohodlí.

Zdroj: marieclaire.ru

3. Miss Jedinečnost

V té dívce je něco zvláštního, co se nedá popsat. Není jako každý jiný a nepodléhá rámcům. Každý den je s ní plný novosti a dobrodružství.

4. Miss Výzva

Z lidí, jako je ona, se vaří krev. Tak jednoduše tyto ženy neobdrží muž, musí být dosaženy a dobývány. Je pravda, že o tom rozhodují jen ti nejodvážnější – ostatní raději obdivují z dálky.

Zdroj: marieclaire.ru

5. Miss Pokorná

Nejdůležitější hodnotou této kategorie dívek je, že nemají přehnané nároky. Takové ženy jsou spokojené i s tím, co mají.

6. Miss Romantika

Je to vzácná kombinace šarmu, vzdušnosti a něhy. Ani kapka agrese, ani kapka tlaku. Taková dívka upřímně přijme jakékoliv krásné gesto a čin. Jediné, co potřebují, je láska a vzájemnost.

Zdroj: marieclaire.ru

7. Miss Železná lady

Silné stránky této dívky jsou mimořádná mysl, jasné orientační body a nezávislost. Nebude čekat na prince. Spíše si najde důstojného člověka, a z něj si udělá takového. A i když takový přístup není vždy dobrý, slzy od železné dámy se muž nedočká.

8. Miss Smyslnost

Taková žena si nemyslí, že by muž měl být jediným iniciátorem v ložnici, a nepochybuje před prvním krokem. Muži zbožňují takové dívky, protože se cítí žádoucí.

Zdroj: marieclaire.ru

Share