Dívka ve věku třinácti let dorostla do výšky 190 cm. Lidé se jí báli, ale marně, tak rychle ještě nikdo nevytvořil kariéru modelky

Britská žena v mládí byla svými vrstevníky obtěžována kvůli svému neuvěřitelnému vzrůstu a kolemjdoucí si mysleli, že se pohybuje na chůdách. Dívka si však „otřela nos“ závistivcům a v tom jí pomohl právě její nestandardní vzrost. Nyní je skutečným modelem a její sebevědomí, které bylo ztracené kvůli výsměchu se vrátilo.

Naomi Lovell, 22 letá servírka z Doncasteru (Velká Británie), kvůli jejímu vzrůstu vždy vzbuzovala hodně nechtěné pozornosti, píše The Sun. Ve věku 13 let se natáhla na 189 centimetrů a začala výrazně růst oproti spolužákům. A v tom ji určitě nepochopí její vrstevníci – dospívající dívku, jejíž vrstevníci nedosáhnou jejího ramene.

Zdroj: Thesun.co.uk

Lovell neměla postavu kulturisty jako některé děti, ale její růst se nezastavil. Za několik let se jí podařilo dosáhnout výšky 201 centimetrů. Dívka překonala nejen svou matku a sestry, ale také svého otce, jehož výška je také 188 centimetrů.

Podle Naomi si cizí lidé na ulici dokonce zaklepali na nohy, aby zjistili, zda chodí po chůdách, ale ve škole měla dívka opravdu těžké časy.

„Byla jsem kvůli své výšce šikanována, dokonce i učitelé komentovali můj vzrost. Vždy jsem byla vzata hrát netball, i když jsem byla poměrně špatná, jednoduše proto, že jsem vysoká“

Kvůli jejímu velkému vzrůstu se Naomi velmi bála: podle dívky její sebejistota velmi trpěla. Také věří, že její poutavý vzhled jí v jistém smyslu ukradl dětství.

Zdroj: Thesun.co.uk

Naomi připustila, že kvůli její výšce byla často vnímána jako dospělá osoba a vyžadovalo se od ní odpovídající chování. Problémy s dívkou však nekončily. „Dokonce mi na Instagramu psali perverzní muži a to mi dělalo špatně. Měli fetiš na vysoké ženy a vždy se ptali, jestli je vdaná“

Zdroj: Thesun.co.uk

V životě Lovell se objevila jasná čára teprve tehdy, když ji kontaktovala jedna z londýnských modelingových agentur. To pomohlo dívce cítit se mnohem lépe než dříve.

„Mám pocit, že jsem získala důvěru připojením se k modelingové agentuře. Specializují se na vysoké nebo jedinečně vypadající dívky. Pozvali mě na focení téměř, jakmile mě uviděli. Byl to skutečný kompliment a konečně jsem se cítila krásná“

Zdroj: Thesun.co.uk

Photo session, díky které si dívku všimly, uspořádala její matka. Chtěla, aby se její dcera cítila sebevědomější, a fungovalo to, i když ne tak, jak plánovala.

Přestože byla Naomi před kamerou nervózní, fotila se opravdu ráda. A nečekala, že jednou to bude její práce.

Vždy mi bylo řečeno, že bych měla se svými dlouhými nohama a výškou být modelkou, ale protože jsem se vždycky cítila podivně, nikdy jsem v tento sen nevěřila.

Zdroj: Thesun.co.uk

Život dívce dokázal, že nemožné je někdy možné, a zdá se, že Naomi může bezpečně zavěsit svou zástěru servírky na hřebík.

Také další obyvatelka Velké Británie musela kvůli svému vzhledu opustit svou práci. Dívka stála u pokladny v McDonald’s, ale jakmile si ji všimli pracovníci modelingové agentury, začala předvádět slavné značky.

A dospívající dívka z Filipín která prosila o almužny na trhu, dokud jí jedna fotografie nezajistila účast v módních show a televizních pořadech.

Share