Dívka vůbec nečekala, že uvidí na ulici osamělé štěně v krabici s nápisem, který ji připravil o řeč

Dívka jela na koloběžce, když náhle uviděla osaměle stojící krabici se štěnětem. Nápis, který byl na té krabici, ji jen zbavil řečového daru.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Mladá dívka jela na koloběžce ulicemi svého města, když si najednou všimla podivného obrazu, který ji donutil zastavit se.

Na chodníku u silnice stála krabice a v ní malé štěně. Zpočátku si dívka myslela, že někdo prodává zvíře, ale nikdo z lidí nebyl poblíž a bylo to podezřelé.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dívka se rozhodla jít blíž, aby se podrobněji podíval na štěně a na nápis, který byl viditelný na krabici.

Když se ocitla vedle domácího mazlíčka, dívka prostě ztratila projev, protože na krabici bylo napsáno:„Prosím, vezměte mě domů.“ A pak jí bylo všechno jasné.

Ukázalo se, že štěně bylo vyhozeno, opuštěno na ulici neznámými a zjevně nepoctivými lidmi. Dívku také zasáhla lhostejnost ostatních, kteří kolem procházeli.

Není známo, kolik by tam štěně zůstalo bez jídla a vody. Navíc malé štěně bylo nešťastné a hlasitě kňučelo a nevšimlo si ho bylo obtížné, většina z nich však snáze předstírala, že nic nevidí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Štěně bylo vystrašené: bál se dotyků. Podle všeho už dříve čelil brutalitě a nyní je pro něj těžké věřit lidem. Dívka se však snažila zvíře uklidnit. Opatrně ho vzala na naruší a přitiskla k sobě a pak šla s ním domů.

Dívka se doslova okamžitě zamilovala do tohoto roztomilého štěněte. Bylo vidět, že je hodně hladový a vyčerpaný.

Doma mu dívka dala mléko a on ho okamžitě vypil, načež skočil na svou paničku a začal jí olizovat obličej, protože ho zachránila.

Dívka se rozhodla přijmout štěně u sebe, rozhodla se mu dát svou lásku a péči. Teď bude v pořádku!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: VĚDCI VYSVĚTLILI, PROČ PES ČASTO OLIZUJE NOHY MAJITELA A CO TO ZNAMENÁ

PŘIPOMÍNAME: TOULAVÝ PES KAŽDÝ DEN SEDĚL NA JEDNOM MÍSTĚ V NADĚJI, ŽE NAJDE DOMOV: JEHO PŘÍBĚH CHYTIL ZA SRDCE MNOHO LIDÍ

Share