Menzelová žádá o respektování soukromí: předpokládá se, že tají třetí dítě

Vdově Olze Menzelové vadí pronásledování bulváru. O tom se zmínila na sociálních sítích. Je totiž spojována s egyptologem Miroslavem Bártou, se kterým údajně tají syna.

Zdroj: Youtube

„Seznamte se: nejpronásledovanější dítě, zřejmě nejen v Praze. ‚Všichni vědí, že existuje, ale nikdy ho nikdo neviděl, někdo jako Yetti,“ napsala vdova po režiséru Jiřím Menzelovi s tím, že chce, aby její soukromí bylo respektované.

Na fotografii, kterou žena zveřejnila na Instagramu je také zesnulý manžel, režisér Jaroslav Brabec a právě Miroslav Bárta, který drží v náručí malého chlapečka.

Na dalších snímcích všechny děti jsou už pohromadě.

Oscarový režisér Jiří Menzel navždy odešel v tomto roce 5. září. Dlouhodobě se potýkal se zdravotními potížemi po těžké meningitidě.

Zdroj: Youtube

Rok musel strávit ve zdravotnických zařízeních a poslední dva roky strávil v péči rodiny po boku manželky a dcer Anny a Evy.

V roce 2018 Menzelová prohlásila, že v rodině vše funguje a Jiří přistupuje k oběma dcerám stejně. „Aničku bezmezně miluje,“ uvedla tehdy Olga.

Zdroj: Youtube

Nakonec dodala, že dívky mají mezi sebou krásný sesterský vztah a rodiče se o ně neperou. „A mně je už dávno jedno, kdo si o mně co myslí,“ ukončila Menzelová.

Zdroj: Youtube

PSALI JSME: TEREZA VOJTKOVÁ ODPOVĚDĚLA CHOTI ROMANA VOJTKA KVŮLI DĚTEM: PUSTILA SE DO JEHO SOUČASNÉ MANŽELKY PETRY

PŘIPOMÍNÁME: TIMO TOLKKI JE ZNOVU V MEXIKU ŠŤASTNÝ: PRÝ SE MU TAM LIDÉ KLÁNÍ A Z POLICIE UŽ NEMÁ OBAVY

Share