Dívka zachránila pouliční kotě, které mňoukalo o pomoc

Když ho nesla domů, ozvaly se za ní zvuky

Jednoho dne dívka jménem Hannah trávila čas se svým přítelem v zahradě poblíž svého domu. Najednou k nim vyběhlo malé kotě, které vypadalo prostě hrozně. Z nějakého důvodu bylo celé mokré, špinavé a navíc velmi hubené. Není jasné, kde našlo kotě sílu utíkat a hlasitě mňoukat no bylo zřejmé, že přišlo požádat lidi o pomoc.

 

Zdroj: Freepik.com

 

Koťátko mělo štěstí, protože pár miloval zvířata a nemohli takovou drobenku nechat v potížích. Hannah vzala chudou dívku do náručí a odnesla ji do domu. Když udělala pár kroků, uslyšela za sebou měkký mňoukání. Dívka se otočila a uviděla další malé kotě, stejné mokré a špinavé. Nakonec se ukázalo, že to byla sestra prvního.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Hannah chytila i tohoto drobečka a spěchala do domu. Nejdříve z nich okoupala špínu. Malé kotě pojmenovali Yara a jejího bratra Theon. Je pravda, že se kocour po procedurách koupele cítil špatně, ale po několika hodinách špatný pocit odešel poté, co mu Hannah dala nějaký lék.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Nyní koťata žijí v domě společně s Hannah a jejím přítelem. Ukázalo se, že Yara byla klidná a tichá dívka, ale Theon vyrůstá jako skutečný tyran. Miluje vylézt na nohu své nové majitelky a ona pak musí snášet jeho drápy.

O malou Yaru se stará i pes Bruce. Neustále na ni dohlíží a kotě miluje když se na něj může svalit a spát.

 

Zdroj: Storyfox.ru

 

Takhle toto malé bezbranné kotě díky své pronikavé povaze dokázalo zachránit sebe i svou sestru.

Share