„Vaří líp jak babička“: Jak zvládá domácí práce herečka Sandra Nováková

Při natáčení romantické komedii Matky se setkali herečka Sandra Nováková (38), a režisér Vojtěch Moravec (33), kteří už spolu sedm let. Nováková v komedii má jednu z hlavních rolí a je zároveň spoluautorku scénáře.

Zdroj: tyden.cz

Film Matky bude o čtveřici kamarádek a o rutině co mají v životě. Jejich vztah s muži, rodinné styky a výchova děti, splnění jejich snů. Zájemci si film mohou uvidět v kinech již letos, na konci listopadu. Roli kamarádek mají mimo Novákové také Gabriela Marcinková, Petra Hřebíčková a Hana Vagnerová. Jejími partnery se stali Jakub Prachař, Václav Neužil, Štěpán Benoni a také Jiří Langmajer.

Zdroj: tyden.cz

V reálném životě herečka Sandra Nováková ma za partnera režiséra Vojtěcha Moravce.

„Vojta je nejlepší táta, jakého si náš Mikuláš může přát. S těmi domácími pracemi je to trošku horší, ale on je génius, umělec, nemůžu je po něm chtít. Jsme spolu sedm let a poprvé pustil pračku, a to jen proto, že musel. Nebyla jsem doma,“ svěřila s úsměvem herečka.

Zdroj: tyden.cz

„Poslal jsem Sandře fotku pračky. Jak jde na fotku v telefonu malovat, nakreslila mi, co mám zmáčknout za čudlíky,“ bere to vážně režisér Vojtěch Moravec.

Zdroj: tyden.cz

Sandra dokonce i zmínila o manželových shopnostech uvařit jídlo. Podle Novákové vaří výborně, a ještě k tomu líp než ona.

Share