“Do těla se vpravily škodlivé látky”: Monika Bagárová nechala svou dcerku Rumií očkovat

26letá porotkyně show SuperStar před měsícem porodila dceru Rumií. Teď svou holčičku nechala očkovat. Většina fanoušků začali Moniku podporovat, zpěvačka udělala všechno správně, protože zdraví dítěte je nejdůležitější.

Ale si našli ženy, které jsou proti očkováni. Některé matky jsou jisté, že vakcinace muže zhoršit fyzicky a mentální stav dítěte. Monika Bagárová mezi nimi určitě není.

Zdroj: instagram.com

Monika nechala svou dcerku očkovat proti pneumokokům. Nejvíce ohrožení tou infekci kojenců a malé děti, ale v ČR taková vakcinace není povinna.

V minulosti každá maminka nechávala své děti očkovat, ale ve dnešní době je to úplně jinak. Na internetu se často píše o tom, že se očkováním proti spalničkám do těla vpraví škodlivé látky, které mohou způsobovat autismus.

Zdroj: zdravi.euro.cz

Je to určitě lež a dezinformace. Očkování je důležité a povinné, jde tady dítěti o život. Bez vakcinace mají větší riziko zemřít.

Světová zdravotní organizace také uvádí, že děti bez vakcinaci mohou být největším zdravotním rizikem pro cele lidstvo. Očkováni bráni tělo od viru a bakterii.

Zdroj: zdravi.euro.cz

Lidi, kteří se nenechali očkovat také ohrožují lidi se slabou imunitou. Epidemiologové říkají, že kvůli odmítání očkování v New Yorku byla nejhorší epidemii spalniček za poslední 30 let.

Očkováni určitě nebylo vytvořeno za účelem ubližování, jak si někteří matky mysli. Vakcinaci vytvořili jenom proto, aby zachránili lidstvo před nebezpečnými nemocemi.

Zdroj: instagram.com

Maminky, které odmítají očkováni dál šíři dezinformací o tom, jaké je škodlivé. Ale Monika je velmi šťastná, že větší část její příznivců podporuje očkováni.

Share