“Tleskám této iniciativě”: Česká modelka XL pózuje v spodním prádle

Česká 35letá kráska Natálie Debnarová je XL modelko, která se dostala do prestižní české kampani švédského módního řetězce. Vyfotila se v spodním prádle, a na snimkach vypadá proste úžasně.

“Stát se součástí této kampaně při mně byla především výzva. Nemám míry dle běžných měřítek, navíc je mi téměř 35 let,” řekla Natálie.

Zdroj: instagram.com

“Ve dnešní době modelky XL více než kdykoliv předtím mají možnost se z jakési pomyslné škatulky těch, jak jsou uprostřed magazínu, dostat se na jeho titulní stranu,” dodala modelka.

“Tleskám této iniciativě, proto jsem také na tuto spolupráci kývla a věřím, že díky tomu má moje práce smysl,” uvedla česká kráska.

Zdroj: instagram.com

Modelka už má druhé fotografování ve spodním prádle. Zářila na poslední edici Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku v modelu Terezy Wu.

Ale čím se liší poslední foceni Natalii od ostatních? “Zaprvé jsem šla s kůži na trh, protože poselství kampaně “Spodní prádlo pro lidi jako jsme ty i já” nepřipouštěla retuš, jak jsme běžné z reklam zvykli,” řekla modelka.

Zdroj: instagram.com

Podle její slov, ji velmi dotkla celá myšlenka focení. Nebyla o tom, aby vyfotit ženu, která má nadměrné velikosti, ale přidat k ni poselství reklamy na spodní prádlo.

Taková reklama moc zdůrazňuje žen v běžném životě. Modelka je jistá, že není to prostě fotografie, o které lidi mohou zapomenout na druhý den, je to úžasná podpora žen.

Zdroj: instagram.com

Také ve spodním prádle se nechala vyfotit zpěvačka Tereza Černochová, která také má nadměrné velikosti.

Ženy se vzájemně podporovaly, a obě vypadaly perfektně. Podle slov Natálii, všechny fotografii vznikly za několik minut. Žádné přípravy ženy neměly.

Zdroj: instagram.com

Share