Dojemný příběh přátelství dvou psů: Byli spolu do konce

Každému je známo, že pes je nejlepším přítelem a společníkem člověka. Jen málo lidí by ale napadlo, že psi mohou být navzájem přátelé, a dokonce silnější než s lidmi. Příběh dvou psíků to dokonale dokazuje!

 

Pes / Zdroj: youtube.com

 

Pes / Zdroj: youtube.com

 

Tito dva psi žili v římských ulicích. Byli to přátelé, společně jsi hráli, společně lovili atd. V září 2017 se však stalo neštěstí: černý pes spadl pod kola auta, když nechtěně přeběhl silnici. Kvůli silnému úderu pes zemřel přímo na silnici.

 

Pes / Zdroj: youtube.com

 

Jeho přítel, zrzavý pes, seděl vedle svého zesnulého kamaráda se skloněnou hlavou. Seděl tam několik hodin a nehnul se, takže ostatní auta byla nucena ho obejít. Tak vznikla dopravní zácpa v srdci italského hlavního města.

 

Dopravní zácpa / Zdroj: youtube.com

 

Místní poznali dva přátele. O to urážlivější pro ně bylo, když si uvědomili, že jeden z nich je pryč. Přátelství dvou psů ohromilo lidi. Fotografie pořízené příležitostnými svědky se rychle rozšířily po celém webu.

 

Pes / Zdroj: youtube.com

 

Pes / Zdroj: youtube.com

 

Pes / Zdroj: youtube.com

 

Všichni obdivovali, jak hluboké a skutečné psí přátelství může být. Po incidentu byli lidé, kteří chtěli vzít přeživšího psa domů. Navzdory tomu není další osud věrného přítele znám.

 

PSALI JSME: VIDEO UKAZUJE, JAK SE PRACOVNÍK PARKU HRAJE NA SCHOVÁVANOU S PANDAMI

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZJISTILA, CO JEJÍ PAPOUŠEK DĚLÁ, KDYŽ JE SÁM: TOTO VIDEO VÁS URČITĚ ROZESMĚJE

 

Share