„Dokázala roztát led“: Jak Meghan Markle okouzlila Kate Middleton na první schůzce

Jak 38letá Meghan Markle dokázala získat pozornost Kate Middleton? Ještě před svatbou s princem Harrym udělala jeho nevěsta vévodkyni z Cambridge obrovskou radost dárkem k její narozeninám.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Nová královská biografie vévodů ze Sussexu zmiňuje epizodu, která se konala v lednu 2018. Tehdy se první krát setkali milované princů Williama a Harryho. Meghan čelila obtížnému úkolu: musela se rozhodnout pro dárek pro Kate Middleton.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Autoři biografie Sussexu, Omid Scobie a Carolyn Duran, tvrdí, že milovaný nejmladší syn princezny Diany dokázal najít cestu k manželce vévody z Cambridge. Meghan se rozhodla pro stylový zápisník z měkké kůže. „Tento dar dokázal roztavit led. Vztah mezi vévodovými dcerami byl vylepšen skutečností, že Meghan se hrála s tehdy 20měsíční princeznu Charlotte,“ říká kniha.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Ve svém prvním společném rozhovoru s BBC přiznala Meghan, že ji Harryho rodina velmi vřele přivítala. Řekla, že ji polichotila pozornost a skutečnost, že se jí každý člen královské rodiny pokusil pomoci a přiměl ji, aby se cítila jako rodina.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Princ Harry řekl, jak šťastný byl, že představil svou nevěstu rodině svého bratra. „Jsou to naši sousedé, a proto se často vidíme, a jejich dítě Charlotte je hotový zázrak,“ řekl.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Později však vztah mezi Harrym a Williamem zničila Meghan Markle . Vévodkyně ze Sussexu byla vážně obléhána kvůli speciálnímu náhrdelníku.

 

Share