Domácí tyran Johnny Depp: Byl požádán o odstoupení z role

Hollywoodský herec Johnny Depp zůstal ve třetí části „Fantastických zvířat“ bez role. V prvních dvou hrál Depp čaroděje Grindelwalda. Skutečnost, že herec opouští kino, oznámil Depp na svém Instagramu. Poděkoval fanouškům za jejich podporu a hovořil o obtížném rozhodnutí.

 

Zdroj: youtube.com

 

Zdroj: instagram.com

 

 

„Rád bych vás také informoval, že Warner Bros mě požádal, abych se vzdal role Grindelwalda ve Fantastických zvířatech, a já jsem tento požadavek respektoval,“ řekl Johnny Depp.

 

Zdroj: youtube.com

 

Herec také dodal, že se nevzdá. Připravuje odvolání k prokázání svého případu. Depp poznamenal, že jeho život a kariéru již nebude definovat „tento okamžik“, což pravděpodobně odkazuje na příběh s Amber Heard.

Před několika dny vyšlo najevo, že Johnny Depp prohrál u soudu žalobu pro urážku na cti proti britské publikaci The Sun, která uvádí, že herec zbil svou manželku. Depp zároveň nepopírá, že by mohl na svou ženu zaútočit, když pil.

 

Zdroj: youtube.com

 

Vydání třetí části „Fantastických zvířat“ je naplánováno na rok 2021 bez hollywoodského herce. Původně se plánovalo, že tam bude pět dílů. Kdo bude hrát Grindelwalda ve zbývajících částech, stále není známo.

 

Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: JAK O 20 LET POZDĚJI VYPADÁ POHLEDNÝ DÉMON COLE Z ČARODĚJEK

PŘIPOMÍNÁME: DWAYNE DOUGLAS JOHNSON UKÁZAL, JAK VYPADAL V 11 LETECH: Z TÉTO FOTOGRAFIE OČI NA ČELE VYLEZOU

Share