Jak o 20 let později vypadá pohledný démon Cole z Čarodějek

Aniž bychom vynechali jednu sérii fantastického seriálu, tajně jsme snili o tom, abychom se stali kouzelníky a oženili se s Colem Turnerem.

Zdroj: wday.ru

Seriál o dobrodružstvích sester-čarodějnic manil, jako by skutečně měl magickou sílu. Každá hrdinka byla svým způsobem dobrá a atraktivní a každá měla davy fanoušků.

Neobešla se obliba ani mužských postav seriálu, zejména tam bylo na koho dávat pozor.

Australský herec Julian McMahon se narodil v roce 1968 v Sydney a nyní je mu téměř 52 let.

Zdroj: wday.ru

Za zády krasavce, jehož otec několik let zastával post australské premiéra, má úspěšnou kariéru v modelingu. Jako student se blýskl na přehlídkových molech v Paříži, Miláně, Římě, New Yorku a dalších módních centrech. Vždyť první vzdělávací institucí, kam se herec dostal, byla elitní Soukromá škola pro chlapce.

Zdroj: wday.ru

Kupodivu svou hereckou kariéru začal rolí v reklamě na džíny.

Po několika reklamách byl atraktivní chlap pozván, aby hrál bohatého dědice v seriálu Dynastie.

Zdroj: wday.ru

Opravdová sláva mu však přišla v roce 2000, kdy se objevil ve třetí sezoně mystického seriálu Čarodějky, který měl v té době u diváků nebývalý úspěch.

Láskyplný herec, do té doby dvakrát ženatý, byl viděn v romantickém vztahu se Shannen Doherty.

Zdroj: wday.ru

Nyní věkový fešák hraje v seriálu „FBI: nejhledanější zločinci“ a nadále dobývá srdce televizních diváků po celém světě…

Zdroj: wday.ru

Jeho srdce je dnes věnováno třem ženám: milované ženě, herečce Kelly Panyagua, dceři a matce, která s ním často pózuje pro paparazzi.

Zdroj: wday.ru

V tvůrčí pokladničce herce je zhruba 40 různých roli. Byl spatřen naprosto v různých filmových žánrech – detektivkách, akčních filmech, fantasy a hororech.

Zdroj: wday.ru

Share