Dominika Gottová promluvila o plánech po návratu do Česka: doufá, že již nebude řešit žádné problémy

Dominika Gottová se vrátila do Prahy z Finska, kde během několika týdnů řešila rodinné záležitosti. Nakonec se rozhodla zrušit rozvodové řízení s manželem Timem Tolkkim u pár se snaží vztah obnovit.

Zdroj: tv.blesk.cz

„Vrátila jsem se v úterý z Finska do Prahy, kde mne celý prosinec čeká propagace knihy Poslední roky s Karlem,“ prohlásila nejstarší Mistrová dcera podle super.cz a dodala, že se Timo vrátil zpět do Mexika.

Do Česka se Gottová měla vrátit ještě před týdnem. To se však nestalo, protože Dominika nevydržela tlak, který se na ni vyvíjel a pokusila se spáchat sebevraždu.

Zdroj: youtube.com

Nakonec ale Dominiku zachránil právě manžel Timo. Nakonec páru také pomohlo velvyslanectví ve Finsku, kde Gottová a Tolkki chtějí získat sociální bydlení.

„Oba budeme čekat na vyřízení podpory ze strany finských úřadů a také, doufáme, o přidělení státního bytu,“ řekla webu super.cz Dominika s tím, že by se přestěhovala zpět do Skandinávie po Silvestru.

Zdroj: youtube.com

Nakonec nejstarší Gottova dcera dodala, že se nyní cítí lépe a doufá, že nebude muset řešit další problémy. Teď ale musí vyřešit všechny záležitosti v Praze.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MOŽNÁ JE TO NOVÝ FANOUŠEK DOMINIKY GOTTOVÉ: JE OCHOTEN JÍ ZAPLATIT NÁJEMNÍ BYDLENÍ, JEN ABY ŽILA V PRAZE

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA PAVLA TRÁVNIČKA MONIKA POPRVÉ PO SMUTNÉ UDÁLOSTÍ PROMLUVILA

Share