Dominika Gottová promluvila o svém posledním rozhovoru se svým otcem Karlem Gottem: bylo to asi týden před jeho odchodem

Nedávno proběhlo představení knihy Dominiky Gottové Poslední roky s Karlem. V této knize vyprávěla mnoho příběhů, i když přiznala, že pro ni bylo těžké o tom psát. Během představení dcera českého Slavíka komunikovala s novináři redakce eXtra.cz a vyprávěla o posledních dnech života svého otce.

Nejstarší dcera českého Slavíka napsala knihu o svém zesnulém otci, napsala ji spolu s novinářem Lubošem Prochazkou.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Kniha se jmenuje Poslední roky s Karlem. Dominika Gottová v této knize vypráví o posledních letech života svého otce, zejména o jeho nemoci a o jeho boji proti této nemoci.

Dominika Gottová a Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Autorka přiznala, že některé příběhy bylo pro ni velmi těžké psát, zejména o jeho leukémii a o jeho smrti. Bylo bolestné na to vzpomínat.

Naposledy Dominika Gottová mluvila se svým otcem zhruba týden před jeho smrtí. Bylo pro ni těžké na to vzpomínat, jeho smrt je pro ni rána do srdce.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

„Telefonovala jsem s ním, zněl velmi nadějně, ač se necítil vůbec dobře,“ řekla Dominika Gottová pro eXtra.cz.

Podle ní Karel Gott bojoval o život až do samého konce. Doufal, že to dobře dopadne, a byl rád, že u něj byla jeho rodina.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Jeho nejstarší dcera také doufala, že se dokáže uzdravit. Doufala, i když mluvila s paní doktorkou, která nemohla zaručit jeho uzdravení, jeho stav byl vážný.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Karel Gott je pohřben na Malvazínském hřbitově v Praze. Sice už tu není, ale jeho starší dcera na něj stále má hezké vzpomínky.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Vzpomíná například na jejich společné dovolené, jak někam jezdili, jak mohli sedět a mluvit až do noci, jak z Bertramky mohli vidět noční Prahu. Spousta takových příjemných vzpomínek, ale teď už to jsou jen vzpomínky.

Psali jsme: Lucie Bílá navštívila křest knihy Josefa Maršálka se dvěma muži

PSALI JSME: ZEMAN ZNOVU POZVAL RODINU BABIŠOVÝCH NA NOVOROČNÍ OBĚD V LÁNECH: HOSTINY SE ZÚČASTNÍ I DĚTI

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV KLAUS VYMYSLEL NOVÝ POJEM „KOVIDISMUS“, KTERÝM POPISUJE AKTUÁLNÍ SITUACI: PODLE EXPREZIDENTA Z EPIDEMIE NEJVÍCE TĚŽÍ FARMACEUTI

Share