Dominika Gottová se ve Finsku pokusila vzít si život: i po záchraně neví, co má dělat dál

V úterý se objevila informace, že Dominika Gottová nestihla letadlo z Finska zpět do Česka. Jak se ale ukázalo, příčiny zpoždění mohly být mnohem vážnější, než se předpokládalo.

Mistrova dcera se totiž zřejmě pokusila spáchat sebevraždu. Tuto informaci uvedl web blesk.cz.

Zdroj: tv.blesk.cz

Údajně plánovala vyskočit z 5. patra hotelu. Zachránil ji ale finský manžel Timo Tolkki, který Dominiku stáhl z římsy. Neví se ale, jestli si chtěla vzít život doopravdy, nebo jen demonstrativně vyhrožovala.

„Velice se všem omlouvám. Byla jsem na dně, vypila láhev alkoholu a chtěla to ukončit!“ uvedla následující den Dominika. Gottová dodala, že je v České republice nešťastná.

Zdroj: youtube.com

Navíc prý ve Finsku dostala pocit, že návrat k normálnímu životu s Timem jí nevychází.

Nejstarší Gottova dcera se ocitla na rozcestí a neví, co má dělat dál. Zastavila rozvodové řízení a plánovala návrat domů, kde měla dokončit některé závazky.

Zdroj: tv.blesk.cz

Ve Finsku s kytaristou Timem Tolkkim požádali o státní byt a pomoc.

Aby toho ale nebylo málo, Dominiku propustili z práce a nedostane nemocenskou, protože během pracovní neschopnosti opustila Českou republiku.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAK TO U NICH V RODINĚ OPRAVDU BYLO: LUCIE BÍLÁ SPOLU SE SVÝM BRATREM KARLEM ZAŇÁKEM PROZRADILA MNOHO ZAJÍMAVÝCH DETAILŮ O SVÉM DĚTSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: AGATA HANYCHOVÁ PROMLUVÍLA O SVÉM POSLEDNÍM ROZCHODU: „NEFUNGOVALO TO. NEMĚLI JSME DĚTI, NEBYLI JSME MANŽELÉ“

Share