Dívka objevila u dveří klec s 22 kočkami a koťaty, také tam byl dopis na třech listech: Co vlastně bylo v tom dopise

Dívka byla překvapena, když uviděla klec s 22 kočkami a koťaty před svými dveří, stejně jako dopis na třech listech, který jí doslova zlomil srdce.

Zdroj: thedodo.com

Když američanka Christy Idnurm přišla do útulku pro zvířata kde pracuje jednou v neděli ráno našla klec s obrovským množstvím koťat a vzkaz, který se ji velmi dotkl.

Dopis na třech listech, vytrhnutý z poznámkového bloku, dívce doslova zlomil srdce, když si ho přečetla. Neznámá osoba sdílela svůj těžký osud a proč musela nechat tolik koček u dveří útulku.

Zdroj: thedodo.com

Na rozdíl od jiných příběhů o opuštěných mazlíčcích bylo o tyto kočky zjevně velmi dobře postaráno, a nebyť vynucených okolností, nikdy by nebyly opuštěny. Klec byla čistá a dobře udržovaná. Vedle klece byla také ponechána krabice s přikrývkami a dalšími kočičími předměty.

Zde je to, co cizinec napsal v dopise:

Zdroj: thedodo.com

„Vždy jsem měl hodně koček, ale tento rok mě úplně zničil.“ Tato klec obsahuje všechny moje děti, pro které jsem nemohl najít domov. Bohužel jsem neměl dost času. “ Cizinec také požádal, aby mu porozuměl, v dopise: „Prosím, pochopte to a přečtěte si to až do konce, než budete soudit.“

Zdroj: thedodo.com

Dále bylo řečeno, že bývalý majitel koček celý život pomáhal toulavým zvířatům, zachraňoval je a jednou zachránil kočky, které porodily tato koťata.

Zdroj: thedodo.com

Tato osoba však nedávno zažila náhlou rodinnou tragédii. Syn anonymní osoby měl autonehodu a vyžadoval pečlivou pozornost. Jeho teta onemocněla a zemřela na rakovinu jater, poté musel cizinec utratit všechny své úspory, aby ji pohřbil.

Aby toho málo nebylo, ten člověk dostal oznámení o vystěhování z místa, kde žil. Místo sbírání věcí bylo posledních pár týdnů před odjezdem věnováno hledání domů pro kočky, ale bylo to marné. Spolu s kočkami zanechal muž posledních 30 dolarů, které měl. „Toto jsou moje poslední peníze,“ uvedl v dopis.

Zdroj: thedodo.com

Nyní Christie musela začít hledat domov pro tolik zvířat, protože v tomto útulku nebylo tolik míst. Naštěstí přišli dívce na pomoc dobrovolníci z jiných útulku a společně se jim podařilo najít nové milující rodiny.

Zdroj: thedodo.com

PSALI JSME: DÍVKA, KTERÁ ZACHRÁNILA SMUTNÉHO A NEMOCNÉHO PSA Z ÚTULKU, UKÁZALA JEHO NOVOU FOTOGRAFII, ALE UŽIVATELÉ NEVĚŘILI, ŽE NA OBRÁZCÍCH JSOU STEJNÁ ZVÍŘATA

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA PORODILA, ALE PO TÝDNU SI JEJÍ MAJITEL VŠIML, ŽE EXISTUJE JEŠTĚ JEDNO KOŤÁTKO. KDYŽ SI MUŽ UVĚDOMIL O CO JDE, NEDOKÁZAL ZADRŽET SLZY

Share