Dream Body: Kylie Jenner zachycuje své chutné tvary v oranžových Bikinách

Hvězda ukazuje svůj nový look

Kylie Jenner má nyní dovolenou, ale snaží se spojit příjemné s užitečným. Na internetu uveřejnila spoustu stylových letních snímků, které mohou tvořit jen bezchybný letní šatník. Předváděla pikantní šaty, které zdůrazňovaly ctnosti postavy, večerní šaty a další neobvyklé oblečení … Nyní přišlo na plážové šaty a svůdné plavky.

Zdroj: Instagram.com

Kylie zkusila šťavnaté oranžové bikiny, které sotva zakrýval její tělo. Svěží prsa, luxusní stehna a štíhlý pas krásky způsobili skutečné rozrušení v kruzích jejích fanoušků. „Jsi tak krásná“, „Úžasná“, „Jak můžeš být tak krásná“, „Perfektní tělo“, „Pokaždé, když máš na sobě bikiny jsi úžasná“, „Páni“, „jsi prostě nejlepší“. Mimochodem, Kylie miluje oranžovou barvu – tato barva dokonale zdůrazňuje opálení a vypadá jasně a vesele. Jenner, 22, často nosí mini-šaty, kalhoty a legíny v této barvě.

Zdroj: Instagram.com

Zdroj: Instagram.com

Připomínáme, že dříve Kylie ukázala oblečení na horké letní párty. Dívka si vybrala svůdnou sadu: horní část, která otevírá hrudník, stejně jako vysoká sukně v malém tisku. Je pozoruhodné, že manikúru a make-up slavné fashionista také okamžitě převzali fanoušci.

Zdroj: Instagram.com

Připomeneme, že na „výlet“ vzala také svou dceru, která jí dělá věrného „společníka“ prakticky na všech cestách – dvouletá Stormi. Doprovázela je také starší sestra Kylie – Kendall Jenner. Mimochodem, dítě miluje oblékání a pózování, tak často se vyskytuje na fotografiích v profilu své matky. Nyní je však připravena si užít čistě dětskou zábavu. Slavná matka ukázala, jak se dívka ráda věnuje zkoumání této oblasti a odpočinku od shonu města.

Zdroj: Instagram.com

Share