Drew Barrymore poskytla osobní rozhovor: „Už se nikdy nebudu vdávat“

Herečka si je jistá, že rodinné štěstí není nic pro ni

 

Velmi brzy v září, začne nová talk show herečky Drew Barrymore. Při této radostné příležitosti hvězda „Charlieho andílků“ aktivně poskytuje rozhovory. Drew také mluvila s reportérem People: během rozhovoru se rozpovídala o svém osobním životě a svých názorech na vztahy.

 

 

Jsem beznadějný romantik a jsem si jistá, že každý člověk na této planetě potřebuje lásku v té či oné podobě. A přesto, že neustále spolu navzájem konkurujeme, když jsme ve vztahu. Ačkoli v „srdci“ všeho v životě je láska – je to jen to, že u každého člověka je to jiné. Rada bych tuto oblast prozkoumala více.

Zdroj: Wenn.com

 

Přes svou romantickou náladu herečka také poznamenala, že otázku manželství a prstene na prstu již uzavřela:

 

Nikdy. Nikdy, nikdy, nikdy. Už se nikdy nevdám! A také věřím, že se nemůžete vzdát, ale NIKDY – přesně tak, s velkými písmeny – se znovu nevdám. Stále toho mám příliš mnoho před sebou. A už nikdy nechci být s nikým tak spojena. Když máte poměr, rozejdete se a oba jdete dál. Když se rozvedete, je to jiné. Ale miluji, že se stále snažíme dodržovat instituci manželství – instituci, která se objevila, když byl váš nejbližší kandidát na manžela tři dny od vás na koni a váš život byl 30 let.

 

Zdroj: Directexpose.com

 

Zároveň podle ní bude ráda, že se znovu zamiluje:

 

To, co jsem řekla, neznamená, že nejsem připravena se s někým setkat – zvláště když moje děti chodí na vysokou školu. Za rok se dokážu do někoho zamilovat bez paměti. Jsem otevřená novým vztahům, jen je aktivně nevyhledávám. Teď můj pohár přetéká – už toho mám v životě tolik.

 

Zdroj: Minclehairstyles.blogspot.com

 

Připomeneme, Drew Barrymore se třikrát oženila a rozvedla. Její manželství s majitelem baru Jeremym Thomasem trvalo od roku 1994 do roku 1995, s hercem Tomem Greenem od roku 2001 do roku 2002. Byla také vdaná za uměleckého poradce Willa Kopelmana po dobu 4 let (od roku 2012 do roku 2016) a z tohoto vztahu vychovává s bývalým manželem dvě dcery: sedmiletou Frankie a šestiletou Olívii.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Share