Těhotná Vendula Pizingerová na sociálních sítích ukázala modrý kočárek: Dobrá otázka, jestli to bude kluk

48letá prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová už v nejbližší době porodí dítěte. Pohlaví svého miminka ještě veřejnosti neřekla, ale před několika dni se procházela ve Zlíně s modrým kočárkem. Bude to tedy kluk?

Zdroj: instagram.com

Pizingerová podle svých slov sama přesně neví pohlaví dítěte. Ale se svým partnerem Josefem se už dohodla o jméně miminka. Ale i jeho tají před veřejnosti.

Zdroj: instagram.com

“Na ultrazvuku je pořad vidět jen pupeční šňůra,” řekla Vendula. Pizingerová by moc chtěla porodit holčičku, ale její manžel a syn Jakub by prali kluka. Před několika dny sdílela fotografii, na které pózuje s modrým kočárkem.

Zdroj: instagram.com

Fanoušci Pizingerové začali psát, že asi v tom kočárku v nejbližší době bude malý kluk, ale všechno je trochu jinak. “Ještě mi v tom kočárku chybí králík nebo kočka, jinak tam mám snad všechno. Pěkný pérovací kočárek” napsala prezidentka.

Zdroj: instagram.com

“Mám také doma už ten svůj, ale pečlivě schovaný u tchyně. Doufám, že mi ho vrátí,” dodala Pizingerová. Ten pěkný modrý kočárek není Venduly, což znamená, že nikdo ještě neví koho porodí prezidentka nadačního fondu.

Zdroj: instagram.com

Share