Důležité rady pro každou ženu: Stačí si zvolit jednu z karet taroky

Vyberte si kartu taroky, která se vám líbí nejvíce, a získejte důležité rady!

Zdroj: zerkalo.cc

Karta číslo 1

Zdroj: zerkalo.cc

Na intelektuální úrovni dokonale chápete, že vaši rodiče měli těžké dětství, že hodně trpěli, žili v chudobě, ale bez ohledu na to vám dali veškerou lásku, jakou mohli. Vaše srdce však stále tvrdí, že vaši rodiče nebyli dostatečně milující a chápaví!
Tip: zavřete oči a zeptejte se svého srdce, jestli si můžete vzpomenout na své dětství, nebo jestli vás něco bolí. Ve své mysli nenajdete uzdravení, hledejte ve svém srdci! Jakmile najdete mír a harmonii, můžete ve svém životě najít skutečné štěstí!

Karta číslo 2

Zdroj: zerkalo.cc

Možná nemluvíte špatně o svém ex, kvůli kterému jste musela tolik trpět. Rozumem rozumíte tomu, co se mezi vámi stalo. Ale srdce je stále smutné a touží po této lásce.
Tip: musíte začít novou kapitolu svého života beze strachu. Nechte rozumu chápat věci racionálně, hledejte uzdravení pro vaše bolavé srdce, aby váš další vztah byl naplněn skutečnou láskou a štěstím.

Karta číslo 3

Zdroj: zerkalo.cc

Ve svém životě jste už vyzkoušeli tolik věcí, ale strach z neúspěchu vám vždy bránil v dosažení úspěchu v jakékoli z těchto činností. A teď se i nadále bojíte učit se novým věcem a pustit do svého života nové lidi.
Tip: Obraťte se na své srdce, aby vám pomohlo léčit bolest, která vám stále brání cítit se opravdu šťastně. Nebojte se ucítit tuto bolest, je to jediný způsob uzdravení. Najděte víru a pak můžete dosáhnout všeho, co chcete, a pomůže vám to stát se úspěšnou. Pokud můžete uspět ve své mysli, můžete to udělat ve svém reálném životě.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: KŘÍDLA, KTERÁ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE, ŘEKNOU VŠE O VAŠÍ DUŠI

ČTĚTE TAKÉ: TEST MYŠLENÍ: JAK PŘESUNOUT SIRKU, ABY UVEDENÁ ROVNOST BYLA SPRÁVNÁ

Share