Kočka přišla do cizího domu v pět hodin ráno: Začala plakat a když se otevřeli dveře, vběhla dovnitř

Umělkyně jménem Ida Floreak žije v New Orleans téměř deset let. Samozřejmě se jí podařilo najít si mnoho přátel a za velmi neobvyklých okolností si našla dalšího „přítele“.

 

Zdroj: youtube.com

 

Začátkem podzimu přišla do domu dívky toulavá kočka. Umělkyně žije doma již se sedmi letým kocourem jménem Bruce, a dokonce se jí zdálo, že to byl on, kdo pozval malého zvířecího přítele bez domova na návštěvu.

 

Zdroj: youtube.com

 

Přátelství

Její kocour Bruce byl dvakrát tak tlustý jako jeho nová přítelkyně a charakter domácího mazlíčka jí docela imponoval. Ale očividně se jí to líbilo a brzy pár začal trávit hodiny hraním na Idině dvorku. Jejich vztah vypadal velmi dojemné, takže dívka dala kočce přezdívku Salami, a pak začal dělat pokusy, aby se s ní spřátelila a získat její důvěru. Umělec chtěl zvíře vzít k vyšetření k veterináři. Když se konečně podařilo nalákat plachou Salami do svého auta, Ida si všimla, že je těhotná!

 

Zdroj: youtube.com

 

„Dárek“ od kočky

Jednoho dne přišla kočka v pět ráno k Idě domů a začala hlasitě mňoukat! Byla velmi vytrvalá a nepřišla si pro jídlo. Když dívka otevřela dveře kočičce, okamžitě vběhla do domu. Bylo jasné, že plaché kotě zapomnělo na svůj vlastní strach, když přišlo na její budoucí děti. Chtěla rodit u Idy doma!

 

Zdroj: youtube.com

 

Kolem osmé ráno Salami začali kontrakce a Ida udělala vše, co mohla, aby jí pomohla. Přinesla přikrývky a uvolnila kočičí ložnici, aby měla pohodlí. Domácí zvíře odvedlo skvělou práci a brzy se narodila čtyři rozkošná koťata.

 

Zdroj: youtube.com

 

Ida se rozhodla nechat si Salami nadobro a koťatům pomohla najít nový domov. Jedno malé šlo k dívčiných přátelům v Mississippi a tři teď bydlí vedle u sousedů. Dívka je spokojena s vzhledem druhé kočky a upřímně věří, že si zaslouží lásku a teplo.

Salami a Bruce jsou do sebe blázni. Téměř se nerozejdou a v noci přijdou spát k Idě, takže nikdo v domě není o samotě. Většinu času domácí zvířata zajišťují rodinou pohodu a představení v domě dívky, počínaje ranním „bručením“ a končící hrou na schovávanou.

 

PSALI JSME: ZAMĚSTNANCI ÚTULKU NAŠLI U DVEŘÍ KARTONOVOU KRABICI: V NÍ BYLO ŠTĚNĚ A VZKAZ, KTERÝ PŘEKVAPIL DOBROVOLNÍKY

PŘIPOMÍNÁME: MLADÁ DÍVKA NAŠLA NA ULICI MALÉ KOTĚ: POTÉ ZJISTILA, ŽE NEJDE VŮBEC O DOMÁCÍHO MAZLÍČKA

 

Share