Důvod neshody ve vztazích mezi princem Williamem a Harrym: Známe podrobnosti

Rozpor mezi princem Harrym a jeho bratrem Williamem nastal, když se vévoda ze Sussexu a jeho manželka Meghan Markle vzdali svých královských titulů. Toto uvádí britský bulvární plátek The Sun s odkazem na knihu britského autora životopisů Roberta Laceyho „Bitva o bratry: William a Harry – kamarádství a nepřátelství.“

 

Zdroj: Youtube.com

 

Vévodovi z Cambridge se nelíbilo, že se mladší bratr neporadil s rodinou. Pobouřilo ho také to, že princ Harry oznámil své plány online, aniž by to koordinoval s královnou Alžbětou II.

 

Zdroj: Pagesix.com

 

Podle Lacey způsobí spor mezi syny prince Charlese a princezny Diany vážnou ránu autoritě královské rodiny.

 

Zdroj: Mom.com

 

V polovině září vyšlo najevo, že princ William byl velmi pobouřen, když se dozvěděl, že jeho bratr princ Harry bude spolupracovat se studiem Netflix. Hněv je vysvětlen skutečností, že je to právě Netflix, který produkuje televizní seriál „The Crown“ věnovaný vládě královny Alžběty II.

 

Zdroj: Latimes.com

 

Od 1. dubna přestali princ Harry a Meghan Markle působit jako členové královské rodiny. Aby se mohli přestěhovat do Spojených států, pracovat a podnikat, museli se vzdát oslovení „Vaše veličenstvo“, vládního financování a značky Sussex Royal.

 

Zdroj: Vanityfair.com

 

Share