Nové slzy ve Tváře: Slezáček dojal nejenom publikum

53letý herec Bořek Slezáček zazářil v 5 dílu show Tvoje tvář má známý hlas. Měl úžasné vystoupení, a svým hlasem zapůsobil nejenom na publikum, ale i na porotce show.

Zdroj: youtube.com

Bořek se proměnil ve známého zpěváka Jarka Nohavicu, a zazpíval jeho hot Kometa. Svým zvláštním vykonáním té písni podotkl nejvíc Evu Burešovou, která se rozplakala jenom na začátku vystoupení.

Kvůli tomu, když Slezáčka dozpíval, jiný porotce show Ondřej Sokol přinesl pro svou kolegyni krabici papírových ubrousků. Eva nejvíc se snažila zachránit svůj make-up a uklidnit se. Za několik minut začala vysvětlovat, co se s ni stalo.

Zdroj: youtube.com

“Dostal jsi mě, protože já mám s touto písničkou spojenou spoustu věci,” řekla Burešová, která se potom ještě jednou rozplakala. Ale kromě ni se rozplakalo i velké množství diváků. Burešovou fanoušci moc podporovali na sociálních sítích, a začali ji psát příjemné komentáře.

Zdroj: youtube.com

V 5 díle show Tvoje Tvář má známý hlas určitě vyhrál Bořek, ale někteří diváci ho začali kritizovat kvůli zvláštnímu aranžmá. Podle některých originální verze je vícekrát lepší, než vykonání Bořka.

Zdroj: super.cz

Share