Důvody, proč muži po 40 letech upřednostňují mladé dívky

Psychologové říkají, že mnoho mužských představitelů po přechodu 40leté bariéry se začíná líbit dívkám, které jsou mnohem mladší než oni sami. A mnoho mužů považuje tento proces za přirozený.

Zdroj: rsute.ru

Vztahy kvůli prestiži a pocitům navráceného mládí

Psychologové vysvětlili, že v mnoha případech hraje velkou roli touha mít atraktivní mladý specialista, užít si její pěkné pevné formy a hladkou pokožku, užít si jejich svěžest a nezkušenost.

„Staří“ muži si také vybírají mladší společníce kvůli prestiži a závisti svých vrstevníků a stává se, že jejich společenské postavení předpokládá mít mladou milenku nebo oficiální manželku, s nimiž „chodí na veřejnosti“.

Zdroj: rsute.ru

Vztahy v důsledku duševní nezralosti

Existují někteří muži, kteří se sami necítí jako dospělí, a to navzdory číslu v občance. Proto tíhnou k vztahům s mladými lidmi – ona mají společné názory, vkusy, mají podobné návyky a vedou s nimi podobný životní styl.

V zásadě existuje mnoho takových mužských zástupců mezi těmi, kteří mají tvůrčí profese. Mladé dívky jsou pro ně jakousi múzou. Tito muži čerpají kreativní inspiraci od svých vyvolených, touhu žít a dýchat „s plnými prsy“ a také příležitost získat maximum pozitivních emocí a dojmů.

Zdroj: rsute.ru

Nevědomá touha zralých mužů po mladých dívkách

Pro mnoho mužů jsou vztahy s mladými dámami jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se cítit mladí – začínají pečlivě sledovat jejich vzhled, image a způsoby, které nelze hodnotit jako pozitivní změny v jejich životě.

Zdroj: rsute.ru

Share