Meghan Markle byla podezřelá ze skrytí nového těhotenství

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle byla podezřelá ze skrývání nového těhotenství. Důvodem řečí bylo zveřejnění článku v americkém časopise Star.

 

Zdroj: youtube.com

 

Na obálce nejnovějšího čísla Star, které vyjde 2. listopadu, je fotka manželky prince Harryho a titulek: „Megan je v šestém měsíci těhotenství.“ Podle anonymního zdroje článek uvádí, že Markle čeká další dítě. „Šeptají, že termín je už docela dlouhý, možná i šest měsíců. A bude to dívka.“

Podle zdroje časopisu Star Harry a Meghan doufají, že těhotenství udrží v tajnosti, aby se vyhnuli mediálnímu humbuku. Aby skryla své rostoucí břicho, Markle údajně nosí volné oblečení. Harry se mezitím připravuje na tajnou návštěvu Británie, aby osobně informoval královnu Alžbětu II. O své nové pravnučce.

 

Zdroj: goodmorningamerica.com

 

Zvěsti se zintenzivnily ve čtvrtek 29. října po dalším rozhodnutí soudu o konfliktu mezi Markle a britským vydáním The Mail on Sunday. Associated Press uvádí, že na žádost Markleho bylo řízení odloženo na devět měsíců. Po jednání, které se konalo za zavřenými dveřmi, se soudce rozhodl klasifikovat důvod zpoždění.

 

Zdroj: hellomagazine.com

 

Bulvární plátek Daily Star poznamenal, že britské sázkové kanceláře očekávají oznámení Markle o těhotenství v nadcházejících měsících. Sázková společnost Coral odhaduje pravděpodobnost oznámení do konce roku 2020 na čtyři až pět (55 procent). Sázková společnost Ladbrokes dává pět až čtyři (44 procent), že se nové dítě Harryho a Meghan narodí v roce 2021.

 

Zdroj: townandcountrymag.com

 

Britské bulváry Daily Express a The Sun odstranily zvěsti o těhotné Markle, které byly vysílány v pátek 30. října. Do té doby tyto publikace nebyly vymazány.

6. května 2019, princ Harry a jeho žena Meghan Markle měli své první dítě. Dítě se jmenovalo Archie Harrison Mountbatten – Windsor. Skončil sedmý v řadě na britský trůn poté, co jeho dědeček – princ Charles , strýc – princ William , jeho sourozenci – princ George, princezna Charlotte a princ Louis a otec – princ Harry.

 

Share