“Dvacet let to dneska je”: Vendula Pizingerová si připomíná svůj těžký osud

48letá prezidentka nadačního fondu Kapka naděje za několik měsíců porodí své třetí dítě. Její prvním dítětem byla dcerka Klára, která bohužel podlehla leukémii.

Zdroj: extra.cz

“Dvacet let to dneska je, dvacet let bez dcerky Kláry. Co všechno se za tu dobu událo v mým životě, je až neskutečný,” napsala na svých sociálních sítích Vendula v sobotu.

“Určitě mi chybí její hlas a moudrost, kterou v sobě nesla už jako dítě. Bylo to hodně zvláštní… je vzácný, kolik lidi a osudu ovlivnila tato holka,” dodala prezidentka.

Zdroj: facebook.com

V minulosti Pizingerová slíbila své dceři, že bude pomáhat nemocným dětem. Vendula si ani nemyslela, že to bude její cely profesní život, který je úžasný. „Vždycky jsem se snažila být silná, protože mě tak rodiče vychovali. Teď nemusím, všichni jsou pryč a já rozjíždím nový příběhy. Pro nový duše,“ řekla Vendula.

Zdroj: facebook.com

Dceru Kláru měla s její bývalém manželem Karlem Svobodou, který se zastřelil v roce 2007. Pizingerová s nim také měla syna, kterému dnes je už 14 let.

Do svého života pustila muže, který je o 16 let mladší, který se jmenuje Jakub. S nim se oženila a už čeká od něho miminka. O pohlaví dítěte pár dodnes nikomu neřekl.

Zdroj: super.cz

Share