Ve slavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2020 budou příjemné změny 

Už brzy vyjde do vysilaní další řada show Tvoje tvař má známy hlas.

Zdroj: novinky.cz

Však tento krát nás čekají změny. Ta největší se týká poroty. Ondřej Sokol (48) odstoupil z funkce moderátora a usadil se do čela poroty a vystřídal Jakuba Koháka (45). Janka Ledecká v porotě nahradí hvězda seriálu a bývalou porotkyně Evu Burešovou (27). Aleš Háma (47), všemi diváky oblíbený zůstane plnit právi nezměnneho porotce tento rok.  Čtvrté místo tradičně obsadí speciální host v každém díle.

Tento rok sice porota bude nová, ale diváci se mohou těšit na pořadu hvězdy které již viděli, a na které zvykli. Uvidíme po boku Ondřeje Sokola účastnice páté řady Evu Burešovou. Tento hvězdný pár doplní Aleš Háma, kterého jsme jíž viděli v porotě, ale také on byl účastníkem třetí řady pořadu.

Ondřej Sokol

Zdroj: novinky.cz

Ondřej Sokol jako moderátor pořadu získal mnoho fanoušku. V sedmé řadě show on ale bude plnit poněkud jinou funkci. V roli moderátora ho nahradí Vladimír Polívka a sám Sokol bude plnit funkci předsedy poroty. Sokol se na porotcování velmi těší. „Jsem moc rád, že si vyzkouším trochu jinou roli v Tváři a budu tak moct hodnotit výkony mých kolegů a kamarádů,“ sdělil nyní už bývalý moderátor, který letos zasedl křeslo Jakubu Kohákovi.

Eva Burešová

Zdroj: novinky.cz

Fanoušci seriálu Slunečná boudou určitě velmi rádi, že jejich oblíbena hvězda se stala porotkyní pořadu. Burešová už byla na pořadu jakou soutěžící a od výhry ji dělil jen vlásek. Moc dobře tedy bude chápat všechny účastníky, vždyť i ona dobře ví jak jsou náročné přípravy a tréninky.

Před tehdejšími porotci Eva vyla převtělena do takových umělců jako – Beyoncé, Madonna, Christina Aguilera či Jennifer Hudson. Ona měla možnost ukázat se jako profesionální herečka a zpěvačka.

Aleš Hama 

Zdroj: novinky.cz

Tento porotce je jediný, kdo zůstal z předchozích řád. Po prvé dívací ho mohli uvidět v této roli ve 4. řadě pořadu. On tedy zaujmul místo Ivy Pazdetkové. I on však byl účastníkem pořadu, tudíž stejně jako Eva rozumí strachy a obavy účastníku pořadu. Sice Hama byl jen pro smích porotě, ale jeho snaha vše kompenzovala. Sledující pořad byli nadšení z role Lady Gagy a Hany Zagorové.

Doufáme že vy se těšíte stejně jako my na novou porotu pořadu! 

Share