„Dvě malá koťata se přitulila těsně k bílému klubíčku“: Když dívka uviděla, koho zahřívala, okamžitě vzala všechna tři domů

Tato událost se stala v italském Neapoli. Mladá dívka jménem Megan Sarbara šla do obchodu, aby si koupila zmrzlinu. Když procházela kolem popelnice, uviděla dvě koťata, která se k něčemu přitiskla.

Zdroj: fatelines.net

Když se žena přiblížila, uviděla, že se snaží svými malými těly zahřát třetí kotě, jehož vzhled jasně ukázal, že je nemocné. Když se dívka přiblížila, koťata, i když byla napjatá, neopustila zvíře.

Dívka úplně zapomněla na zmrzlinu. Vzala do rukou všechna tři koťata a odnesla je domů.

Doma se ukázalo, že třetím kotětem je bílá kočička. Byla tak slabá, že se ani nedokázala zvednout.

Zdroj: fatelines.net

Megan se rozhodla zvíře vyléčit a všechna tři koťata nechala žít doma, dokud se kočička neuzdraví. Megan jim dala jména. Pojmenovala bílé kotě Kokos, jedno šedé kotě – Praline, a druhé – Pistácie.

Dívka dlouho krmila kočku stříkačkou a ta pomalu se uzdravila. Nyní běhá a hraje se svými brachy. Kočce se okamžitě podařilo najít společný jazyk s dívčím dalším mazlíčkem, psem jménem Bitsy.

Zdroj: fatelines.net

Nejprve chtěla Megan najít pro koťata jeden nový domov, aby je nerozdělovat. Ale to se nepodařilo. Od té doby žijí všichni spolu v domě Megan a jsou naprosto šťastní.

Zdroj: fatelines.net

Share