„Dveře auta se pootevřely a kotě vyhodili do bahna“: Později se zvíře znovu setkalo s bývalými majiteli

Tento příběh vyprávěl chlapec Artem, obyvatel jedné z vesnic. Měl kotě jménem Muska, takový roztomilý sněhobílý klubíček.

Ale z nějakého důvodu se rodiče dítěte rozhodli zvířete zbavit a v jedné deštivé noci ji vyvezli autem za vesnici a vyhodili do louže.

Kotě nechápalo, proč bylo opuštěno…

Zdroj: mimimetr.me

Šlo celou noc, překonávalo vítr a déšť. Teprve ráno se Muska dostala do nejbližší vesnice a vlezla do seníku prvního domu, který uviděla. Zvíře bylo na kost promoklé, hladové a třáslo se zimou.

Najednou kotě uvidělo, že žena dala nějaké jídlo do žlabu slepicím a husám. Kočka byla malá a ptáci jí připadali velcí a hrozní, ale hlad byl silnější než strach.

Muska sotva přišla do žlabu, když ji bolestivě klovla nějaká slepice. V tu chvíli husa spěchala chránit kočku. Začal strašný rozruch. Majitelka vyběhla, aby se podívala na to, co se děje, a všimla si pod husím křídlem kotěte. Vzala ho domů.

Zdroj: wallpapers.99px.ru

Vystrašené kotě vylezlo na roletu, ze které spadla okenní římsa.

Ukázalo se, že tato žena je babičkou Artema.

Příští sobotu zašli na návštěvu k babičce rodiči chlapce. Jakmile je kočka uviděla, okamžitě zasyčela a utekla. Babička také poznamenala, že husa byla laskavější než její dcera.

Kotě tedy zůstalo žít s babičkou, která ji velmi miluje.

Zdroj: youtube.com

Share