„Dvojčata se po porodu držela za ruce“: A stále sestry jdou životem ruku v ruce

Již čtyři roky sestry jdou životem ruku v ruce – jako v okamžiku, kdy se právě narodily.

Před čtyřmi lety byly na všech zpravodajských kanálech vysílány fotografie Jenny a Jillian Thistlethwaite z Ohia. Dvojčata se narodila silná a zdravá, navzdory obrovským rizikům pro jejich životy. Jde o to, že v mateřském lůně sdílely Jenna a Jillian jeden plodový vak a jednu placentu.

Zdroj: goodhouse.ru

V medicíně se těmto dvojčatům říká „monoamniotická“. Takové těhotenství je vzácné a zahrnují řadu rizik jako předčasný porod nebo dokonce smrt jednoho z dvojčat.

Ale to není vše. Jakmile se narodily, sestry se držely za ruce – tak pevně, že je lékaři museli rozdělit k vyšetření. Po měsících starostí o děti přineslo toto milé gesto slzy radosti jejich matce Sarah, která strávila téměř tři měsíce v nemocnici.

Zdroj: goodhouse.ru

Několik týdnů po porodu je rodiče konečně mohli vzít domů. Mezi dívkami byl zvláštní vztah. Uklidňovaly se jen tím, že se držely za ruce.

Sarah a Bill překvapeně sledovali tuto tichou komunikaci. Dívky, které strávily 33 týdnů v úzkém kontaktu, se nyní nemohou rozloučit ani na minutu.

Jenně a Jillian jsou nyní 4 roky. Podle jejich matky dívky vypadají a chovají se stejně. Jenna a Jillian tráví veškerý svůj čas společně a jsou naštvané, pokud jsou rozděleny.

Zdroj: goodhouse.ru

„Pokud můj manžel jde do obchodu, můžu s ním poslat jednu z dcer a druhou nechat doma. Když k tomu dojde, obě začínají být smutné a neustále se na druhou ptají. Ony jsou neuvěřitelně blízké,“ říká Sarah.

Sestry mají stejné zájmy. Obě milují plavání a procházky na čerstvém vzduchu, mají rády stejné hračky a vybírají stejné jídlo. A dokonce i ve snu dívky se drží za ruce jako po porodu.

Zdroj: goodhouse.ru

Share