„To bylo lepší než získat Oscara“: Сo Tom Cruise zakazuje dělat kolegům při natáčení filmu

Pro Toma Cruise je snadné učinit každou ženu šťastnou – stačí dovolit běžet spolu s ním v jednom záběru.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Rozmary hvězd někdy mohou být divné. Ukázalo se, že Tom Cruise nenávidí, když někdo běží spolu s ním v jednom záběru. A nedovoluje, aby se takové scény objevily ve filmech.

Tajemství herce odhalila herečka Annabelle Wallis, která s ním pracovala na filmu „Mumie“.

Annabelle měla štěstí, že se stala výjimkou z pravidla: z nějakého důvodu ona mohla běžet vedle herce. A běhli samozřejmě stejným tempem.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

„Měla jsem šanci běžet vedle něj, i když zpočátku nesouhlasil. Řekl: Nikdo se mnou neběží na obrazovce. Ale řekla jsem: Ale běhám opravdu dobře. A dokonce jsem speciálně načasovala, aby mě uviděl v akci.

A poté se Tom rozhodl přidat do filmů běžící scény. To bylo lepší než získat Oscara. Byla jsem tak šťastná, že jsem běžela s Tomem Cruisem!“ řekla Annabelle Wallis v rozhovoru pro časopis The Hollywood Reporter.

Proč herec toto pravidlo dodržuje, však nevysvětlila. Možná důvodem je růst herce?

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Tom Cruise miluje svou práci a bere ji velmi vážně. Podle zpráv The Sun se Tom Cruise dokonce rozhodl stavět v Oxfordshiru celé vesnici, aby rychle dokončil sedmou část Mission: Impossible.

Natáčení mělo začít v únoru v Benátkách, ale kvůli karanténě v Itálii a pandemii koronaviru se to nestalo. Posádka filmu se poté přestěhovala do Velké Británie – ale virus tam také dorazil.

Zdroj: ru.hellomagazine.com

Share